Zadzwoń

801 67 00 00

lub (22) 295 44 44

Umów się z Doradcą

Chat Online Znajdź Oddział
Centrum Finansów Aviva zmienia się w Expander
 

Centrum Finansów Aviva zmienia się w Expander

Informujemy, że od dnia 1 października 2015 r. Centrum Finansów Aviva zostało włączone w struktury firmy Expander, jednej z najstarszych i największych firm doradztwa finansowego działających w Polsce.  Dzięki fuzji dotychczasowa oferta dostępna w placówkach Centrum Finansów Aviva zostanie rozbudowana o dodatkowe produkty, a Państwo będziecie mogli korzystać z nowych udogodnień dostępnych w sieci Expandera, na które do tej pory zdecydowało się już ponad 800 tys. Klientów w całym kraju. 
Produkty dotychczas zakupione w oddziałach Centrum Finansów Aviva oraz ich warunki nie ulegają zmianie. Doradcy, z których usług korzystali Państwo do tej pory, nadal pozostają do dyspozycji i są przygotowani do udzielania wszelkich informacji dotyczących oferty oraz zmian organizacyjnych.
Jeśli chcielibyście Państwo uzyskać więcej informacji na temat firmy Expander lub operacji połączenia się naszych firm, zachęcamy do skorzystania ze specjalnego numeru infolinii, pod którym nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania: 22 526 64 90. Jeśli chcecie Państwo umówić się na spotkanie z Doradcą, zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego dostępnego pod tym linkiem.

 

Kontakty:

Infolinia ogólna: 801 67 00 00

Infolinia dla Klientów Centrum Finansów Aviva: 22 526 64 90

Formularz kontaktowy >>

Mapa oddziałów Expandera >>