Zadzwoń

801 67 00 00

lub (22) 295 44 44

Umów się z Doradcą

Chat Online Znajdź Oddział
Misja i wartości
 

Misja i wartości

Naszą misją jest dostarczanie klientom rozwiązań finansowych, które pomagają zaspokajać ich potrzeby na każdym etapie życia


Wyjaśnienie misji firmy Expander

Expander doradza przy sprzedaży produktów finansowych - aktywnie poszukujemy na rynku
i wprowadzamy do swojej oferty wysokiej jakości instrumenty finansowe opracowane przez najlepsze instytucje na rynku. Oferowane przez nas produkty umożliwiają naszym klientom realizację marzeń i celów, zarówno krótko jak i długoterminowych.


Nasze wartości to:
Uczciwość, Odpowiedzialność, Orientacja na Klienta, Praca zespołowa, Skuteczność

1.    Uczciwość – działamy zgodnie z przepisami prawa oraz zasadami etycznymi. Podajemy klientom rzetelne informacje o produktach i usługach.
2.    Odpowiedzialność – bierzemy odpowiedzialność za podejmowane przez nas działania oraz ich rezultaty.
3.    Orientacja na klienta – u podstaw naszych działań leży dobro klienta – zaspokajamy jego potrzeby w najbardziej korzystny sposób.
4.    Praca zespołowa – powodzenie podejmowanych przez nas działań zależy od pracy zespołowej, dlatego przedkładamy sukces zespołu nad sukcesy jednostek. Aktywnie dzielimy się wiedzą oraz umiejętnościami dla osiągania jak najlepszych rezultatów.
5.    Skuteczność – bycie skutecznym oznacza dla nas jakościową i terminową realizację zadań, dlatego doceniamy wysiłki, ale nagradzamy rezultaty. Na drodze do realizacji celów akceptujemy tylko takie działania i rozwiązania, które są zgodne z pozostałymi naszymi wartościami.

Dziś mamyponad 90 oddziałów w 50 miastach. Znajdź najbliższą placówkę- - mapa

 

 

Rekomendacja Dobrych Praktyk dla doradców kredytowych


Od 1 września 2014 w Expander oraz w innych firmach zrzeszonych w Związku Firm Doradztwa finansowego obowiązuje Rekomendacją Dobrych Praktyk dla doradców kredytowych w zakresie kredytów hipotecznych. Definiuje ona standardy obsługi klientów w zakresie pośrednictwa kredytowego, współpracy pomiędzy bankami i pośrednikami kredytowymi, a także niezbędne procedury i regulacje dotyczące doradztwa w zakresie kredytów hipotecznych.
Expander jako członek ZFDF przewodniczył pracom nad przygotowaniem Rekomendacji. W wyniku prac powstał zbiór zasad i regulacji, który implementuje elementy dyrektywy UE dotyczącej kredytów hipotecznych. Pomimo obowiązku dostosowania regulacji prawnych w tym zakresie do 2016 roku, Expander, jak również pozostałe firmy zrzeszone w ZFDF zobowiązały się przestrzegać zasad przyjętych w Rekomendacji już dziś.
Jesteśmy dumni, że jako jedna z pierwszych firm na rynku doradztwa finansowego w Polsce, wdrażamy najwyższe standardy obsługi klientów. Zapraszamy do zapoznania się z Rekomendacją Dobrych Praktyk dla doradców kredytowych w zakresie kredytów hipotecznych.