Zadzwoń

801 67 00 00

lub (22) 295 44 44

Umów się z Doradcą

Chat Online Znajdź Oddział
Ubezpieczenia on-line
 
Doradca w Expanderze
 

Doradca w Expanderze

Kim jest Doradca Finansowy w Expanderze?

Doradca Finansowy jest „lekarzem od finansów osobistych”. Zadaniem Doradcy Finansowego jest poznanie potrzeb Klienta i pełne doradztwo dotyczące wyboru odpowiedniego rozwiązania finansowego. Poprzez budowanie długofalowych relacji z Klientami, Doradcy przekazują wiedzę w zakresie usług finansowych oraz podnoszą świadomość Klienta, jako konsumenta korzystającego z ofert funduszy inwestycyjnych, banków, towarzystw ubezpieczeniowych oraz innych instytucji finansowych.
Każdy nasz Doradca Finansowy jest bardzo dobrze przygotowany do pracy, przechodzi bogaty program szkoleń z dziedziny finansów prowadzonych przez przedstawicieli renomowanych instytucji finansowych, a także z zakresu technik sprzedaży i standardów obsługi Klienta. Posiada wiedzę dotyczącą wszystkich produktów finansowych, jakie są dostępne na rynkach finansowych.

 

Kogo poszukujemy?

Poszukujemy osób nastawionych na cel, dla których finanse to pasja, które stale pogłębiają swoją wiedzę i zainteresowania rynkiem finansowym. Dla nas ważne są: gotowość do uczenia się, dążenie do stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych i własnego rozwoju.

 

Proces rekrutacji krok po kroku.

Nasz proces rekrutacji prowadzony jest w związku z dynamicznym rozwojem Expander i otwieraniem nowych oddziałów na terenie całego kraju . Nasi specjaliści ds. rekrutacji w profesjonalny sposób wykorzystują różne narzędzia, pozwalające pozyskać pracowników najlepiej spełniających wymogi naszej organizacji. Szanujemy czas, który kandydaci poświęcają nam na spotkania, dlatego też niezwykle ważne jest dla nas przekazanie każdemu z Kandydatów – niezależnie od wyniku rozmowy- informacji zwrotnej po każdym etapie rekrutacji

 

 

Co Cię czeka w naszym procesie rekrutacji?

 

Krok 1:
Jeśli chcesz pracować u nas zachęcamy do wysłania Twojego CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą systemu zgłoszeń APLIKUJ

Pamiętaj! CV jest Twoją wizytówką - dobrze przygotowane jest pierwszym krokiem do sukcesu podczas rekrutacji

 

Krok 2:
Po otrzymaniu Twoich dokumentów aplikacyjnych bardzo dokładnie je przeanalizujemy. Jeśli Twoje zawodowe kwalifikacje są zgodne z naszymi oczekiwaniami zaprosimy Cię na rozmowę, która przeprowadzi Specjalista ds. rekrutacji. Możesz wziąć również udział w sesji Assessment Center. Spotkanie z Tobą pozwoli nam lepiej poznać Ciebie. Tobie natomiast da możliwość poznania naszej organizacji, jej kultury a także zdobycia dodatkowych informacji na temat stanowiska, które Cię interesuje. Po rozmowie każdy z kandydatów otrzyma do wypełnienia test on line sprawdzający predyspozycje zawodowe.

 

Krok 3:
Jeżeli pozytywnie przejdziesz przez pierwszą rozmowę chcielibyśmy zaprosić Cię na jeszcze jedną rozmowę z bezpośrednim przełożonym. Po przeanalizowaniu informacji, jakie otrzymaliśmy na spotkaniach z Tobą podejmiemy decyzję, czy jesteś najlepszym kandydatem na stanowisko, które Cię interesuje.

 

Krok 4:
Wybranym kandydatom przedstawiamy propozycję pracy w naszej organizacji wraz z warunkami zatrudniania.

 

Pamiętaj: Po każdym etapie rekrutacji, każdemu z Kandydatów – niezależnie od wyniku rozmowy- udzielamy informacji zwrotnej!

 

 

Dołącz do nas i spełnij swoje marzenie o karierze w finansach!