Pożyczki i kredyty na działalność bieżącą

Kredyty obrotowe to dobry sposób na finansowanie bieżącej działalności firmy. Każdy przedsiębiorca wie, jaką zmorą są opóźnienia w płatnościach, blokujące możliwość opłacenia zobowiązań w terminach.
Kredyty obrotowe służą zapobieganiu takim sytuacjom i pozwalają zachować płynność działania. Nie skazuj swojego przedsiębiorstwa na taką sytuację – skorzystaj z pożyczki dla firm, by czerpać jeszcze więcej korzyści z własnego biznesu. Nasi eksperci podpowiedzą Ci, który bank zaoferuje najlepszą ofertę oraz pomogą w negocjacji warunków umowy. Wskażą również rozwiązania, które pomogą obniżyć marżę kredytu albo oprocentowanie. Przeprowadzą Cię także przez proces kompletowania dokumentów i podpowiedzą, które instytucje mają uproszczone procedury i najszybciej podejmują decyzje o przyznaniu pożyczki.

Kredyt na bieżącą działalność – co możesz zyskać?

  • decyzja nawet w kilka godzin,
  • duże kwoty na dowolny cel,
  • pomoc w negocjacji warunków umowy z bankiem,
  • wskazanie rozwiązań, jak dodatkowego ubezpieczenia, które pozwoli obniżyć marżę albo oprocentowanie,
  • jasne warunki kredytowania,
  • okres spłaty dostosowany do możliwości Twojego przedsiębiorstwa, również z możliwością karencji spłaty.

ZAPYTAJ O USŁUGĘ

Pola oznaczone * są wymagane

Administratorem danych osobowych jest Expander Advisors Sp. z o.o., który przetwarza dane osobowe w celach i na zasadach określonych w Polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania. Więcej informacji o ochronie danych osobowych w Polityce prywatności.

Jak działamy?

Dlaczego Expander?

Doświadczenie – Mamy długoletnie doświadczenie we współpracy z firmami – działamy najdłużej na rynku

Wiedza – Sprawdzimy dokładnie podpisywane umowy, by nie czaiła się tam żadna pułapka

Unikalne produkty – Oferta jaką posiadamy jest specjalnie wyselekcjonowana, aby każdy produkt spełniał najwyższe rynkowe standardy

Współpraca z bankami – Sprawnie negocjujemy umowy z bankami, dzięki ich zaufaniu, na które pracujemy od lat

Oferta specjalna – Mamy specjalny program dla przedstawicieli zawodów zaufania publicznego, którzy chcą rozwinąć swoją działalność

FAQ

Kto może skorzystać z kredytu inwestycyjnego?

Kredyt inwestycyjny przeznaczony jest dla szerokiego grona odbiorców. Wśród nich

finansowanie mogą otrzymać np.: jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki cywilne, czy prawa handlowego. O kredyt mogą również starać się nowo założone spółki – jednakże w tym przypadku, instytucje mogą wymagać dodatkowych zabezpieczeń.

rozwiń

Na co zwrócić uwagę wybierając kredyt inwestycyjny?

Kredyt inwestycyjny może być zobowiązaniem na długie lata (nawet do 15 lat).

Dlatego przed zawarciem umowy, należy dokładnie zapoznać się z jego warunkami, by jak najmniej obciążały firmę. Koniecznie zwróć uwagę na: oprocentowanie, dodatkowe koszty (prowizję, ubezpieczenie), warunki spłaty, wysokość finansowania, zabezpieczenia, długość rozpatrzenia wniosku.

rozwiń

Na jaki cel można przeznaczyć środki?

Pieniądze z kredytu można przeznaczyć na sfinansowanie inwestycji przedsiębiorstwa,

może to być m.in. zakup nieruchomości, urządzeń, aktywów. W przeciwieństwie do pożyczki dla firm, ten rodzaj kredytu nie może być przeznaczony na dowolny cel. W wyborze najlepszej opcji, dopasowanej do potrzeb Twojej firmy, pomoże Ci nasz ekspert finansowy.

rozwiń

Partnerzy