Expander liderem pośrednictwa finansowego w Polsce

W okresie od stycznia do września 2019 r. eksperci finansowi Expandera pomogli w uzyskaniu kredytów hipotecznych na kwotę 7,38 mld zł. Przy ich wsparciu wypłacono więc aż co szósty taki kredyt w naszym kraju. Ten wynik oznacza, że firma jest liderem pośrednictwa finansowego w Polsce.

Ostatnie lata to okres dynamicznego wzrostu Expandera. Częściowo pomógł w tym boom na rynku nieruchomości. Należy jednak podkreślić, że firma rosła znacznie szybciej niż cały rynek. Według NBP w pierwszych trzech kwartałach tego roku wartość wypłaconych kredytów hipotecznych wyniosła niecałe 14 mld zł, czyli o 8% więcej niż przed rokiem. W przypadku tych uruchomionych przy wsparciu ekspertów Expandera było to 7,38 mld zł, czyli aż o 22% więcej niż przed rokiem. Tak dynamiczny wzrost pozwolił nie tylko znacząco zwiększyć udział w rynku, ale również pokonać swojego głównego konkurenta.

Expander został największą firmą pośrednictwa finansowego nie tylko w zakresie kredytów hipotecznych, ale również w zakresie finansowania przedsiębiorstw. W tej kategorii tytuł lidera zyskał już w 2018 r. pomagając w uzyskaniu finansowania na 851 mln zł. Od początku tego roku, do końca września eksperci Expandera pomogli firmom w uzyskaniu finansowania na kwotę 717 mln zł. Ponownie było to najwięcej na rynku pośrednictwa finansowego.

Expander to lider pośrednictwa finansowego w Polsce. Naszą misją jest dostarczanie Klientom najbardziej atrakcyjnych produktów finansowych na każdym etapie ich życia. Nasi eksperci pomagają w znalezieniu wymarzonego mieszkania i uzyskaniu na nie kredytu. Wspierają Polaków także w zakresie ubezpieczeń czy kredytów gotówkowych. Każdego dnia porównujemy oferty i dobieramy najlepsze produkty. Wierzymy, że dzięki naszej pomocy Klienci podejmują lepsze decyzje finansowe.