Expander w rankingu Gazele Biznesu 2017

Expander znalazł się w prestiżowym gronie Gazel Biznesu 2017. Ranking ten od 2000 roku sporządzany jest corocznie przez dziennik „Puls Biznesu”.

Wyróżnienie przyznawane jest przedsiębiorstwom, które cechuje wyraźny, dynamiczny rozwój, co w szczególny sposób określa działalność firmy w ostatnich latach.

Expander kończy 2017 rok z sukcesami. Był on rekordowy jeśli chodzi o wartość udzielonych kredytów hipotecznych i kredytów dla firm. We wrześniu marka rozpoczęła również proces rebrandingu. Zmiany objęły logo, serwis internetowy, odświeżono także wygląd blisko 100 placówek w całym kraju. Na przełomie roku Expander pojawił się także na srebrnym ekranie, emitując spot wizerunkowy nawiązujący do codziennej pracy finansowego ekspertów finansowych. Materiał wykorzystujący elementy filmu akcji emitowany jest w czołowych stacjach telewizyjnych, jak i na ekranach wybranych kin.

Ranking Gazele Biznesu tworzony jest na podstawie zgłoszeń przedsiębiorstw, jednak na pojawienie się w nim mają też szansę firmy spełniające kryteria konkursu, wyszukane bezpośrednio przez organizatorów. Takim przedsiębiorstwem był właśnie Expander. – Obecność Expandera w rankingu Gazel Biznesu 2017 jest dowodem na to, że z każdym kolejnym rokiem rozwijamy się coraz dynamiczniej. Ostatnie 12 miesięcy były dla nas udane pod wieloma względami. Mamy nadzieję, że w 2018 r. uda nam się pomóc w kwestiach finansowych jeszcze większej grupie klientów. – mówi Adrian Jarosz, prezes zarządu Expander Advisors.