Expander wesprze kupujących mieszkania Echo Investment

Echo Investment poszerzyło portfolio partnerów biznesowych i rozpoczęło długoterminową współpracę z firmą Expander Advisors, wiodącym pośrednikiem finansowym. Dzięki umowie klienci, starający się o kredyt na zakup mieszkania, mają zapewniony dostęp do szerokiej gamy produktów finansowych oraz wsparcia ze strony ekspertów na każdym etapie procedury kredytowej.

Okres pandemii pokazał nam, jak ważne jest bezpieczeństwo, szybkie reagowanie na zachodzące zmiany na rynku oraz posiadanie szerokiego wachlarza usług i produktów. W trosce o komfort osób kupujących u nas mieszkania i lokale usługowe, nawiązaliśmy współpracę z nowym partnerem biznesowym, rozszerzając dotychczasową ofertę. Profesjonaliści z Expander pomogą klientom Echo Investment przy pozyskiwaniu finasowania. Ekspert finansowy sytuację każdej osoby analizuje indywidualnie – przedstawia oferty banków i pomaga w ich porównaniu, aby klient mógł wybrać najkorzystniejsze rozwiązania. Służy także wsparciem na każdym etapie procedury kredytowej i dba o bezpieczeństwo finansowe. W ten sposób, dzięki zapewnieniu profesjonalnej i kompleksowej obsługi oraz uproszczeniu procesu kredytowego, pomagamy klientom zrealizować ich marzenia – mówi Dawid Wrona, dyrektor sprzedaży w Echo Investment.

Obiektywny i skuteczny ekspert finansowy
Expander to pierwsza firma pośrednictwa finansowego na polskim rynku. Od 2000 roku oferuje usługi z zakresu kredytów hipotecznych i gotówkowych, finansowania firm, a obecnie również ubezpieczeń oraz nieruchomości. Expander jest numerem jeden na rynku kredytów hipotecznych. Już co 5 kredyt hipoteczny* w Polsce jest zawierany z ich pomocą. Misją firmy jest dostarczanie klientom najlepiej dopasowanych produktów i ułatwianie dostępu do usług finansowych.

Nawiązanie współpracy z Echo Investment, największym polskim deweloperem, idealnie wpisuje się w strategię rozwoju naszego biznesu i poszerzania grona zadowolonych klientów. Nasze kluczowe atuty to skuteczność, uczciwość i przejrzystość. Zapewniamy uproszczoną procedurę, ograniczając formalności do minimum. Zawsze prezentujemy zalety i wady danej oferty finansowej. Wierzymy, że nasz profesjonalizm i obiektywizm pozwala klientom podejmować najlepsze decyzje finansowe – tłumaczy Bartosz Kwieciński, Dyrektor Sprzedaży Expander Advisors Sp. z o.o.

* Pozycja spółki na rynku kredytów hipotecznych została ustalona w oparciu o dane ZFPF za II Q 2020 r. Udział w rynku (co 5-ty kredyt) został obliczony na podstawie danych wewnętrznych Expander oraz danych NBP za okres II kw. 2020 r.