Lekarz od finansów osobistych

Zadaniem Eksperta Finansowego jest poznanie potrzeb klienta i pełna pomoc w wyborze odpowiedniego rozwiązania finansowego.

Ekspert finansowy

Poprzez budowanie długofalowych relacji
z klientami, przekazują wiedzę w zakresie usług finansowych

Eksperci podnoszą świadomość Klienta, jako konsumenta korzystającego z ofert funduszy inwestycyjnych, banków, towarzystw ubezpieczeniowych oraz innych instytucji finansowych. Spotkania z Klientami prowadzi według własnego klucza z zachowaniem procedur Expandera, doskonale zna wszystkie produkty kredytowe.

Nasi Eksperci

  • Paweł Strzeszewski
  • Przemysław Stefańczyk
  • Michał Nazarczyk

Przewodnik finansowy

Paweł Strzeszewski

Swoje doświadczenie w branży finansowej zdobywa już od 15 lat. W Expanderze profesjonalnie dobiera strategie inwestycyjne dla oszczędności swoich klientów. Członek prestiżowego, międzynarodowego stowarzyszenia Million Dollar Round Table, zrzeszającego najlepszych pośredników z całego świata. Nominowany do nagrody Ekspert Inwestycyjny Roku 2017. Zawodowo realizuje się w Expanderze jako Planer Finansowy Prestige w poznańskim oddziale firmy, w wolnym czasie nurek i motocyklista. Przez klientów postrzegany jest jako wysokiej klasy profesjonalista, starający się zawsze dobrać odpowiednie narzędzia finansowe do wypracowania jak największych zysków, jednocześnie dbając o odpowiednie zabezpieczenie finansów i minimalizację wszystkich ryzyk.

Ekspert kredytów gotówkowych

Przemysław Stefańczyk

W branży finansowej swoje doświadczenie zdobywa już od 7 lat. Kluczową wartością, którą się kieruje w swojej pracy jest znajomość otoczenia bankowego i sprawne poruszanie się w nim, by móc dopasować jak najbardziej atrakcyjne propozycje ofert dla swoich klientów. W 2017 r. został nominowany do nagrody Ekspert Gotówkowy Roku.W Expanderze pełni rolę zastępcy dyrektora we wrocławskim oddziale firmy, jako starszy ekspert finansowy. Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu klienci postrzegają go jako „specjalistę od rzeczy niemożliwych”. Jego wiedza pozwala uszyć finansowanie odpowiednio dopasowane do wymagań klienta, nawet gdy na przeszkodzie stoją takie wyzwania jak niekorzystna zdolność kredytowa.

Opiekun finansowy

Michał Nazarczyk

W branży finansowej spędził już przeszło dekadę. Specjalizuje się w dziedzinie kredytów hipotecznych, starając się przeprowadzić swoich klientów bezpiecznie przez cały proces uzyskiwania finansowania. Nominowany do nagrody Eksperta Hipotecznego Roku 2017.Klienci postrzegają go jako „kredytowego rzemieślnika”, gdyż zawsze stara się wypracować jak najkorzystniejsze propozycje ofert. Swoją rolę określa jako bycie finansowym partnerem i niesienie swoim klientom pomocy w nierzadko skomplikowanej procedurze nabycia nieruchomości.

  • Paweł Strzeszewski
  • Przemysław Stefańczyk
  • Michał Nazarczyk