Lekarz od finansów osobistych

Zadaniem Eksperta Finansowego jest poznanie potrzeb klienta i pełna pomoc w wyborze odpowiedniego rozwiązania finansowego.

Ekspert finansowy

Poprzez budowanie długofalowych relacji
z klientami, przekazują wiedzę w zakresie usług finansowych

Eksperci podnoszą świadomość Klienta, jako konsumenta korzystającego z ofert funduszy inwestycyjnych, banków, towarzystw ubezpieczeniowych oraz innych instytucji finansowych. Spotkania z Klientami prowadzi według własnego klucza z zachowaniem procedur Expandera, doskonale zna wszystkie produkty kredytowe.

Nasi Eksperci

  • Erik Sadlewski
  • Sławomir Jankiewicz
  • Agnieszka Suślik
  • Łukasz Bachorski
  • Michał Nazarczyk

LUBLIN

Erik Sadlewski

Wykształcenie: Zarządzanie I stopnia, Ekonomia II stopnia - Katolicki Uniwersytet Lubelski im. Jana Pawła II

W Expander Advisors od: 2015 r.

Specjalność: Kredyty firmowe i ubezpieczenia. Fascynuje się rozmowami na tematy biznesowe oraz finansowe. Jest specjalistą od skomplikowanych spraw. Stara się pomagać ludziom rozwiązać ich problemy, nie koniecznie wiążąc temat ze sprzedażą produktów. Bardzo szanuje przedsiębiorców i niejednemu pomógł uzyskać finansowanie na rozwój biznesu. Od samego początku w Expander dał się poznać jako wytrawny ekspert zyskując tytuł w kategorii Debiut Roku.

Szczególne osiągnięcia: Lider w obydwu swoich kategoriach, w 2017 – Ekspert Ubezpieczeniowy Roku a w 2018 – Ekspert Firmowy Roku. Dzięki jego pomocy uruchomionych zostało 320 kredytów na łączną kwotę 65 000 0000 zł. 

Prywatnie: Fan samochodowych podróży oraz koneser dobrego kina, które najbardziej lubi oglądać wieczorami w domowym zaciszu razem ze swoją partnerką.

POZNAŃ

Sławomir Jankiewicz

Wykształcenie:

Politologia - Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu

W Expander Advisors od: 2007 r.

Specjalność: Kredyty hipoteczne. Swoją pracę definiuje jako nieustanne staranie się aby droga jego Klientów do własnego mieszkania czy domu była maksymalnie prosta, krótka i najdogodniejsza spośród wszystkich możliwych.

Szczególne osiągnięcia: Przez 13 lat swojej pracy w Expander odbył ponad 6000 spotkań z Klientami, którym pomógł zrealizować marzenia o własnym mieszkaniu lub domu.

Prywatnie: Po pierwsze, drugie i po trzecie rodzina, a jeśli zostaje trochę czasu to coś więcej zobaczyć, czegoś więcej spróbować…

Skontaktuj się

KRAKÓW

Agnieszka Suślik

Wykształcenie:

Turystyka i Rekreacja - Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Turystyki w Częstochowie

W Expander Advisors od: 2006 r.

Specjalność: Kredyty hipoteczne. Pomaga klientom w realizacji ich planów związanych z zakupem wymarzonej nieruchomości. Jej codzienna praca to rzetelna analiza potrzeb, która pomaga w wyborze najlepszej oferty finansowania nieruchomości. Osoby, które jej zaufały wspiera i otacza indywidualną opieką, z dużym zaangażowaniem i starannością prowadząc ich przez cały proces kredytowy.

Szczególne osiągnięcia: Przez 13 lat swojej pracy dla Expander za jej pośrednictwem Klienci uzyskali 350 mln zł w ramach udzielonych kredytów hipotecznych.

Prywatnie: Jest prawdziwym molem książkowym, uwielbia czytać kryminały i thrillery.

Skontaktuj się

WROCŁAW

Łukasz Bachorski

Wykształcenie:

Ekonomia Przemysłu – Uniwersytet Łódzki

W Expander Advisors od: 2008 r.

Specjalność: Kredyty hipoteczne. Swoją pracę traktuje jako możliwość dzielenia się wiedzą i pomoc w realizacji planów. Zawsze wnikliwie analizuje sytuację Klienta, żeby poznać jego potrzeby i móc dopasować najlepsze rozwiązania. Porównuje kilka ofert i czytelnie przedstawia różnice, tak że każdy Klient może sam poczuć się jak ekspert finansowy po spotkaniu z nim 😉

Szczególne osiągnięcia: Specjalista do zadań specjalnych. Skomplikowane i trudne sprawy stanowią dla niego wyzwanie, nie przeszkodę.

Prywatnie: Stawia na aktywność fizyczną. Poza tym interesuje się ekonomią oraz wszystkim, co związane ze sprzedażą i zarządzaniem w biznesie.

Skontaktuj się

WROCŁAW

Michał Nazarczyk

Wykształcenie:

Administracja - Uniwersytet Wrocławski

Studia Podyplomowe z Ubezpieczeń Gospodarczych – Uniwersytet Wrocławski

W Expander Advisors od: 2008 r.

Specjalność: Kredyty hipoteczne, obsługa w języku polskim i angielskim. Większość osób oficjalnie przesyłająca pochwały na temat Michała powołuje się na jego ogromną wiedzę kredytową, rynkową i makroekonomiczną oraz stały i bezpośredni kontakt na każdym etapie procesowania kredytu. Dlatego właśnie wszyscy, którzy na co dzień pochłonięci są obowiązkami w pracy i domu mogą bez obaw pozostawić kredyt Michałowi - z całą pewnością dopilnuje terminów.

Szczególne osiągnięcia: W ciągu swojej pracy pomógł już ponad 2000 osobom zrealizować marzenia o własnym mieszkaniu. Od lat niezmiennie zajmuje podium Eksperta Roku Expander.

Prywatnie: Mąż oraz tata 2 synów z wielką wyrozumiałością i cierpliwością do dzieci podczas spotkań kredytowych 😉

Skontaktuj się

  • Erik Sadlewski
  • Sławomir Jankiewicz
  • Agnieszka Suślik
  • Łukasz Bachorski
  • Michał Nazarczyk