Lekarz od finansów osobistych

Zadaniem Eksperta Finansowego jest poznanie potrzeb klienta i pełna pomoc w wyborze odpowiedniego rozwiązania finansowego.

Ekspert finansowy

Poprzez budowanie długofalowych relacji
z klientami, przekazują wiedzę w zakresie usług finansowych

Eksperci podnoszą świadomość Klienta, jako konsumenta korzystającego z ofert funduszy inwestycyjnych, banków, towarzystw ubezpieczeniowych oraz innych instytucji finansowych. Spotkania z Klientami prowadzi według własnego klucza z zachowaniem procedur Expandera, doskonale zna wszystkie produkty kredytowe.

Nasi Eksperci

  • Krzysztof Kijkowski
  • Łukasz Bachorski
  • Michał Nazarczyk

WROCŁAW

Krzysztof Kijkowski

Wykształcenie:

Zarządzanie – Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu

W Expander Advisors od: 2015 r.

Specjalność: Kredyty i ubezpieczenia. Krzysztof zanim został ekspertem finansowym Expander poznał sektor finansowy od strony bankowości, ale również dzięki pracy w branży ubezpieczeniowej.

Szczególne osiągnięcia: Pomógł swoim Klientom uzyskać kredyty na ponad 48 milionów złotych. Jest znany ze swojej konsekwencji i doprowadzania każdej, nawet najtrudniejszej sprawy do końca.

Prywatnie: Miłośnik zwierząt, ma dwa psy ze schroniska, gdzie często jeździ aby trenować i tresować czworonożnych przyjaciół. Krzysztof jest również fanem koszykówki, kto widział go w akcji na boisku, wie, że walczy do końca tak samo jak o kredyty dla swoich Klientów.

Skontaktuj się

WROCŁAW

Łukasz Bachorski

Wykształcenie:

Ekonomia Przemysłu – Uniwersytet Łódzki

W Expander Advisors od: 2008 r.

Specjalność: Kredyty hipoteczne. Swoją pracę traktuje jako możliwość dzielenia się wiedzą i pomoc w realizacji planów. Zawsze wnikliwie analizuje sytuację Klienta, żeby poznać jego potrzeby i móc dopasować najlepsze rozwiązania. Porównuje kilka ofert i czytelnie przedstawia różnice, tak że każdy Klient może sam poczuć się jak ekspert finansowy po spotkaniu z nim 😉

Szczególne osiągnięcia: Specjalista do zadań specjalnych. Skomplikowane i trudne sprawy stanowią dla niego wyzwanie, nie przeszkodę.

Prywatnie: Stawia na aktywność fizyczną. Poza tym interesuje się ekonomią oraz wszystkim, co związane ze sprzedażą i zarządzaniem w biznesie.

Skontaktuj się

WROCŁAW

Michał Nazarczyk

Wykształcenie:

Administracja - Uniwersytet Wrocławski

Studia Podyplomowe z Ubezpieczeń Gospodarczych – Uniwersytet Wrocławski

W Expander Advisors od: 2008 r.

Specjalność: Kredyty hipoteczne, obsługa w języku polskim i angielskim. Większość osób oficjalnie przesyłająca pochwały na temat Michała powołuje się na jego ogromną wiedzę kredytową, rynkową i makroekonomiczną oraz stały i bezpośredni kontakt na każdym etapie procesowania kredytu. Dlatego właśnie wszyscy, którzy na co dzień pochłonięci są obowiązkami w pracy i domu mogą bez obaw pozostawić kredyt Michałowi - z całą pewnością dopilnuje terminów.

Szczególne osiągnięcia: W ciągu swojej pracy pomógł już ponad 2000 osobom zrealizować marzenia o własnym mieszkaniu. Od lat niezmiennie zajmuje podium Eksperta Roku Expander.

Prywatnie: Mąż oraz tata 2 synów z wielką wyrozumiałością i cierpliwością do dzieci podczas spotkań kredytowych 😉

Skontaktuj się

  • Krzysztof Kijkowski
  • Łukasz Bachorski
  • Michał Nazarczyk