Fundusze inwestycyjne

Dla tych, którzy poszukują zysku wyższego niż na lokatach bankowych, stworzyliśmy wyselekcjonowaną bazę przeszło 140 różnych funduszy. Nasi eksperci przyjdą Ci z fachową pomocą. Wytłumaczą Ci zarówno zalety, jak i wady poszczególnych rozwiązań. Przez cały czas trwania umowy możesz liczyć na wsparcie i pomoc eksperta. Jeśli zastanawiasz się czy fundusze są dobrym rozwiązaniem dla Ciebie – skontaktuj się z nami, pomożemy  w dokonaniu wyboru!

Fundusze inwestycyjne – co warto wiedzieć?

  • w Expanderze masz dostęp do ponad 140 funduszy inwestycyjnych o zróżnicowanym poziomie ryzyka i różnym potencjale zysku,
  • duża elastyczność – samemu decydujesz ile i na jak długo inwestujesz,
  • profesjonalna pomoc – nasz ekspert odpowie na Twoje pytania i pomoże stworzyć odpowiednią strategię inwestycyjną opartą o portfel funduszy,
  • nie musisz tracić czasu na analizy i symulacje.

ZAPYTAJ O PRODUKT

Pola oznaczone * są wymagane

Administratorem danych osobowych jest Expander Advisors Sp. z o.o., który przetwarza dane osobowe w celach i na zasadach określonych w Polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania. Więcej informacji o ochronie danych osobowych w Polityce prywatności.

Jak działamy?

Dlaczego Expander?

Bogata oferta – oferujemy sprawdzone i wyselekcjonowane fundusze o zróżnicowanym potencjale i ryzyku

Opieka – dbamy aby nasi Klienci wybierali świadomie i mieli pełen obraz sytuacji

Doświadczenie – działamy na rynku finansowym od 2000 roku i posiadamy duże doświadczenie w zakresie rynków finansowych

Wiedza i kompetencje – stale dbamy aby nasi eksperci podnosili swoje kompetencje i wspieramy ich aby byli jak najlepiej poinformowani w zakresie sytuacji na rynkach finansowych

Przejrzyste warunki – współpraca z nami przebiega na jasnych i przejrzystych warunkach.

Kalkulatory inwestycyjne

FAQ

Dlaczego pieniądze na lokacie są “zamrażane”?

W momencie wpłacenia środków na rachunek lokaty pieniądze są “pożyczane”

bankowi, który określa, jakie oprocentowanie jest w stanie wypłacić za ich deponowanie. W przypadku, gdy zdecydujemy się na wcześniejszą wypłatę środków - bank może odmówić wypłaty odsetek lub ich części. Stąd właśnie mowa o “zamrożeniu” pieniędzy. Jednak oferta banków potrafi być pod tym względem elastyczna - jeśli zależy Ci na lokacie, która pozwoli wypłacić szybciej pieniądze bez utraty odsetek, umów się na spotkanie z naszym ekspertem, pomoże Ci wybrać odpowiedni produkt.

rozwiń

W którym banku najlepiej wybrać lokatę?

Wszystko zależy od posiadanego kapitału i okresu, na jaki chcemy go ulokować. Oferty

banków zmieniają się dość często, trudno więc rekomendować konkretny bank. Najlepiej, gdy skontaktujesz się z naszym ekspertem. On przedstawi Ci najlepsze w danej chwili rozwiązanie.

rozwiń

Co warto wybrać: lokatę czy konto oszczędnościowe?

Lokata jest najczęściej wyżej oprocentowana niż konto oszczędnościowe. Ma jednak

ten minus, że przy wcześniejszym zerwaniu umowy możemy stracić odsetki. Dlatego, jeśli mamy pewność, że nie będziemy potrzebować oszczędności wcześniej - lokata ma bardziej opłacalne warunki. By poznać szczegóły, skontaktuj się z naszym ekspertem.

rozwiń

Partnerzy