Programy oszczędnościowe

Wyższa emerytura, wakacje marzeń lub budowa domu – to rzeczy, dla których warto oszczędzać pieniądze…
Jeśli jednak i Ty należysz do ludzi, którym pensja rozchodzi się w błyskawicznym tempie i nie wiedzą, gdzie podziały się ich pieniądze, na pewno warto spotkać się z naszym ekspertem finansowym.
Regularne oszczędzanie nawet małych kwot, dzięki procentowi składanemu, pozwala po paru latach uzbierać całkiem ładną sumkę. Nie zostaw tego przypadkowi. Skontaktuj się z naszym ekspertem. Razem stworzycie Twój własny program oszczędnościowy – zdecydujesz, ile chcesz odkładać, jak często i w jaki sposób inwestowane mają być Twoje środki.

Programy oszczędnościowe – co warto wiedzieć:

  • możesz zacząć od małych kwot, a im dłużej będziesz oszczędzał, tym szybciej będzie rósł Twój kapitał,
  • masz wpływ na kształt programu: decydujesz o wysokości comiesięcznych wpłat i sposób ich lokowania,
  • nasz ekspert przedstawi Ci symulacje dla różnych kwot i częstotliwości oszczędzania,
  • przez cały czas trwania programu masz do dyspozycji dedykowanego eksperta.

ZAPYTAJ O PROGRAM DLA CIEBIE

Pola oznaczone * są wymagane

Administratorem danych osobowych jest Expander Advisors Sp. z o.o., który przetwarza dane osobowe w celach i na zasadach określonych w Polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania. Więcej informacji o ochronie danych osobowych w Polityce prywatności.

Jak działamy?

Dlaczego Expander?

Unikalna oferta – współpracujemy z najlepszymi i zaufanymi instytucjami finansowymi dostarczając sprawdzone produkty oszczędnościowe

Bezpieczeństwo- dbamy o to, by klient miał pełną wiedzę o danym produkcie

Doświadczenie – działamy na rynku finansowym od 2000 roku

Wsparcie – przez cały czas trwania umowy masz do dyspozycji dedykowanego eksperta oraz możliwość otrzymywania rekomendacji inwestycyjnych

Kalkulatory inwestycyjne

FAQ

Jakie są zalety planów systematycznego oszczędzania?

Systematyczne oszczędzanie polega na regularnym odkładaniu nawet niewielkich kwot,

które dzięki tzw. procentowi składanemu pozwalają efektywnie pomnażać kapitał. Podpisanie umowy o oszczędzaniu dla wielu osób działa motywująco, ułatwiając comiesięcznie wygospodarowanie niewielkiej kwoty na ten cel.

rozwiń

Jak wybrać najlepszy plan regularnego oszczędzania?

Jest to kwestia indywidualna, która zależy od kilku czynników. Jak długo chcesz

oszczędzać - wolisz wybrać produkt na krótszy czy dłuższy okres? Jak dużą kwotę i jak często możesz przeznaczyć? Wolisz większy zyski czy stabilność i mniejsze ryzyko? Na jaki cel chcesz oszczędzać? Umów się na spotkanie z naszym ekspertem, on pomoże Ci dokonać wyboru.

rozwiń

Dla kogo dedykowany jest program systematycznego oszczędzania?

Dla każdego, kto chce efektywnie oszczędzać pieniądze. Niezależnie czy dysponuje

małymi czy dużymi sumami. Chodzi tu o gromadzenie oszczędności, które będzie można wykorzystać w przyszłości. Na przykład edukację dzieci, wyższą emeryturę lub po prostu spełnienie swoich marzeń. Najważniejsze to mieć cel. Co do reszty pomoże nasz ekspert, który odpowiednio zaplanuje budżet domowy aby regularnie odkładane sumy pozwoliły zrealizować Twoje plany.

rozwiń

Partnerzy