Lokata na 3% w Expanderze

Lokata na Dobry Start to nowy depozyt Eurobanku oferowany przez Expander. Jego oprocentowanie to aż 3% w skali roku, a kwota, którą można ulokować to od 10 000,01 zł do 25 000 zł. Z atrakcyjnego oprocentowania mogą skorzystać zarówno obecni, jak i nowi klienci Expandera, z wyłączeniem osób, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy posiadały konto osobiste w Eurobanku.

Oszczędzający na lokatach nie mają wielu powodów do radości. Produkty te najczęściej oferują bardzo niskie oprocentowanie, które w skali roku średnio wynosi zaledwie ok. 1,4%. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Expander wprowadza do oferty trzymiesięczną lokatę Lokata na Dobry Start, zapewniającą oprocentowanie wynoszące aż 3% w skali roku. Z oferty mogą skorzystać wszyscy oszczędzający, o ile nie byli posiadaczami konta dla osób fizycznych w Eurobanku w ciągu ostatnich 12 miesięcy i otworzą konto online wcześniej wypełniając specjalny formularz udostępniany w placówce Expandera.

Minimalna kwota aktywująca promocyjne oprocentowanie to 10 000,01 zł a maksymalnie jaką można na niej zdeponować to 25 000 zł.

„Lokata na Dobry Start – Expander”

Parametry lokaty
Oprocentowanie
3% w skali roku, stałe
Okres deponowania
3 miesiące
Minimalna kwota uruchamiająca promocyjne oprocentowanie
10 000,01 zł
Maksymalna kwota lokaty
25 000 zł
Gdzie założyć
w oddziałach Expandera
Bank, w którym ulokowane zostaną pieniądze
Euro Bank S.A.

„Na dobry start” to kolejny produkt oszczędnościowo-inwestycyjny dostępny wyłącznie w Expanderze, oferujący klientom uzyskanie wyższych zysków na przekór panującym tendencjom rynkowym. Celem firmy Expander jest bowiem dostarczanie produktów dostosowanych do zróżnicowanych preferencji oszczędzających, od lokat po innowacyjne produkty inwestycyjne, łączące bezpieczeństwo kapitału z wysokim zyskiem.

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, zamów kontakt i załóż lokatę na 3%.