Oddziały Millennium bcp wśród najlepszych w Europie

 

 

Wygląd, funkcjonalność i model obsługi klientów w oddziałach banku Millennium bcp w Portugalii zostały uznane za jedne z trzech najlepszych w Europie na podstawie badania oddziałów banków przeprowadzonego w marcu 2006 roku przez brytyjską firmę badawczą Lafferty Group.

 

Ten wysoko oceniony standard oddziałów, jednolity dla całej Grupy Millennium bcp, jest wprowadzane aktualnie w oddziałach Banku Millennium w Polsce. Po zakończeniu wymiany oznakowania zewnętrznego rozpoczęły się zmiany wewnątrz oddziałów.

 

Oddziały Banku Millennium bcp w Portugalii, gdzie nowe standardy zostały wprowadzone jako pierwsze, otrzymały najwyższe oceny w najważniejszych kategoriach takich jak wygląd wnętrza oddziału, poziom technologii i przygotowanie personelu. „Tworzenie przez Millennium nowoczesnych oddziałów detalicznych jest jednym z dziesięciu czynników, które wywarły największy wpływ na analityków w czasie ich wizyt w Europie Zachodniej” możemy przeczytać w raporcie z badań.

 

Badaniem objęto 55 banków z 10 państw. Najwyżej oceniono oddziały bankowe w Portugalii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Rumunii i w Polsce.

 

Czołówka banków przedstawia się następująco:

  1. BPI (Portugalia)

  2. Citibank (Niemcy)

  3. Millennium bcp (Portugalia)