Aviva Investors

Aviva Investors jest częścią inwestycyjną grupy Aviva – jednej z największych instytucji ubezpieczeniowych w Europie, która jest obecna na rynku od 300 lat. Aviva Investors działa w 16 centrach finansowych na świecie i zarządza aktywami o wartości 290 mld ₤. W Polsce jesteśmy obecni od 2001 roku. Aviva Investors Poland TFI SA należy do największych TFI pod względem wartości aktywów na polskim rynku. Zaufało nam już blisko 55 tysięcy Klientów, którzy powierzyli nam swoje inwestycje o łącznej wartości 18,2 mld zł.
Oferta Aviva Investors Poland TFI obejmuje szeroki wachlarz subfunduszy o zróżnicowanych strategiach inwestycyjnych, umożliwiających inwestowanie na wielu rynkach, w różne sektory gospodarki. Posiadamy fundusze dla klientów indywidualnych oraz dedykowane dla firm. Dla Klientów decydujących się na regularne oszczędzanie przygotowaliśmy programy inwestycyjne: Indywidualny Program Inwestycyjny oraz Pierwszy krok, skierowany dla najmłodszych. Dla osób pragnących zainwestować znaczne środki na preferencyjnych warunkach oferujemy Program VIP.

Naszą misją jest tworzenie doskonałych rozwiązań inwestycyjnych, dopasowanych do potrzeb Klientów i tworzonych dzięki międzynarodowej współpracy.

Produkty Aviva Invesors

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej:

Pola oznaczone * są wymagane

Administratorem danych osobowych jest Expander Advisors Sp. z o.o., który przetwarza dane osobowe w celach i na zasadach określonych w Polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania. Więcej informacji o ochronie danych osobowych w Polityce prywatności.