AXA

AXA to jedna z największych grup finansowych na świecie, której dzięki wieloletniemu doświadczeniu i stałej obecności na międzynarodowych rynkach zaufały już 103 miliony klientów w 64 krajach.
AXA w Polsce to różnorodność ubezpieczeń ochronnych, zdrowotnych i turystycznych oraz otwarty fundusz emerytalny. To także nowoczesne rozwiązania inwestycyjne dopasowane do zróżnicowanych potrzeb klientów. Naszym klientom oferujemy rzetelną analizę potrzeb oraz wysoki standard obsługi.
Misją AXA jest wspieranie klientów tak, aby każdego dnia mogli cieszyć się spokojem. Wykorzystujemy naszą wiedzę, umiejętności i zasoby w celu zbudowania bezpiecznej finansowej przyszłości naszych klientów.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej:

Pola oznaczone * są wymagane

Administratorem danych osobowych jest Expander Advisors Sp. z o.o., który przetwarza dane osobowe w celach i na zasadach określonych w Polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania. Więcej informacji o ochronie danych osobowych w Polityce prywatności.