eurobank

eurobank to nowoczesny bank, który przebojem zaczął zdobywać rynek nieco ponad dekadę temu, dzięki filozofii dostarczania elastycznych, zrozumiałych i przydatnych na co dzień rozwiązań finansowych. Niedługo po starcie, eurobank dołączył do Societe Generale, jednej z największych europejskich grup w sektorze usług finansowych, która w 2014 roku obchodziła swoje 150-lecie.
Bank ma ósmą co do wielkości sieć dogodnie zlokalizowanych placówek w Polsce, ponad milion klientów korzystających z ponad 2 000 000 produktów bankowych. Często wyróżniany w rankingach jakości obsługi m.in. przez Money.pl czy Przyjazny Bank Newsweeka i rankingach oceniających produkty – m.in.: nagrodzony w 2016 statuetką Złoty Bankier za najlepsze konto osobiste – konto Prestige.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej:

Pola oznaczone * są wymagane

Administratorem danych osobowych jest Expander Advisors Sp. z o.o., który przetwarza dane osobowe w celach i na zasadach określonych w Polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania. Więcej informacji o ochronie danych osobowych w Polityce prywatności.