Europa

Grupa Ubezpieczeniowa Europa od ponad 20 lat tworzy innowacyjne produkty ubezpieczeniowe dostosowane do potrzeb szerokiego grona klientów. Specjalizuje się w bancassurance – ubezpieczeniach sprzedawanych w powiązaniu z ofertą bankową. Jest częścią Talanx International i Meiji Yasuda, jednych z największych firm ubezpieczeniowych na globalnym rynku. Grupę tworzą: Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A. oraz Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa S.A.
Europa jest organizacją stabilną i bezpieczną, dzięki czemu jej klienci mogą chronić to, co dla nich najważniejsze: swoje życie, zdrowie i mienie. W ofercie ubezpieczyciela są polisy ochronne, turystyczne, dla aktywnych oraz inwestycyjne.
Reprezentowane przez firmę wartości to: innowacyjność, skuteczność i profesjonalizm. Spółki Grupy Europa są regularnie nagradzane i wysoko pozycjonowane w rankingach magazynów i podmiotów branży finansowej. Otrzymane wyróżnienia to między innymi: tytuł „ Innowacyjna Firma 2015” oraz „Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa 2014”.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej:

Pola oznaczone * są wymagane

Administratorem danych osobowych jest Expander Advisors Sp. z o.o., który przetwarza dane osobowe w celach i na zasadach określonych w Polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania. Więcej informacji o ochronie danych osobowych w Polityce prywatności.