mBank Hipoteczny

mBank Hipoteczny S.A. to największy w Polsce specjalistyczny bank hipoteczny, obecny na rynku od 1999 roku oraz największy emitent listów zastawnych z 70% udziałem w rynku.
Utożsamiany jest z wysoką jakością usług bankowych, profesjonalizmem i partnerskim podejściem do klientów, którego misją jest zapewnienie atrakcyjnych i nowoczesnych form finansowania nieruchomości, w oparciu o specjalistyczne kompetencje i najwyższy poziom obsługi.
W segmencie detalicznym udzielamy kredytów hipotecznych dla osób fizycznych oferowanych we współpracy z mBankiem.
Oferta:
Kredyt hipoteczny udzielany w PLN przeznaczony na zakup, budowę, remont lub refinansowanie, na okres kredytowania do 35 lat. Możliwość finansowania do 100% wartości BHWN, bezpłatne nadpłacanie kredytu przez cały okres kredytowania, brak opłaty za ubezpieczenie niskiego wkładu własnego.

Produkty mBank Hipoteczny

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej:

Pola oznaczone * są wymagane

Administratorem danych osobowych jest Expander Advisors Sp. z o.o., który przetwarza dane osobowe w celach i na zasadach określonych w Polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania. Więcej informacji o ochronie danych osobowych w Polityce prywatności.