MetLife

MetLife istnieje od 1868 roku i poprzez swoje spółki zależne i stowarzyszone jest jedną z największych firm ubezpieczeniowych na świecie. Oferuje ubezpieczenia na życie, renty kapitałowe, świadczenia pracownicze i usługi zarządzania aktywami. Obsługuje prawie 100 milionów klientów, prowadzi działalność w blisko 50 krajach i zajmuje wiodącą pozycję na rynkach w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Ameryce Łacińskiej, Azji, Europie i na Bliskim Wschodzie.
W Polsce MetLife rozpoczął działalność w 1990 r. i oferuje szeroki zakres ubezpieczeń na życie, ubezpieczeń wypadkowych i zdrowotnych, produkty emerytalne i fundusze inwestycyjne. Spółki MetLife w Polsce (MetLife TUnŻiR S.A., MetLife PTE S.A. i MetLife TFI S.A.) obsługują 4,6 miliona klientów.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej:

Pola oznaczone * są wymagane

Administratorem danych osobowych jest Expander Advisors Sp. z o.o., który przetwarza dane osobowe w celach i na zasadach określonych w Polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania. Więcej informacji o ochronie danych osobowych w Polityce prywatności.