Nest Bank

Nest Bank to bezpieczna bankowość dla tych, dla których rodzina jest zawsze na pierwszym miejscu. Wierzymy, że uczciwe produkty finansowe, na których zawsze można polegać, zapewnią naszym klientom i ich bliskim spokój i poczucie bezpieczeństwa. Czyli to, czego każda rodzina potrzebuje, aby w pełni rozwinąć skrzydła.
W przeciwieństwie do innych, nie chcemy być tylko bankiem. Dla naszych klientów chcemy być realnym wsparciem w codziennym życiu, dlatego przy tworzeniu oferty bazowaliśmy na wynikach badań rynku i naszych wieloletnich doświadczeniach.
Nest Bank powstał z myślą o obsłudze klientów detalicznych i mikroprzedsiębiorstw. Klientom indywidualnym oferujemy unikalne na polskim rynku bezwarunkowo bezpłatne konto osobiste, atrakcyjnie oprocentowane lokaty i konta oszczędnościowe, także w walutach. Ponadto Nest Bank jest jednym z nielicznych banków, który uwzględnia środki z rządowego programu „Rodzina 500 Plus” w ocenie zdolności kredytowej.
Naszym atutem jest oferta kredytowa, przyjazne procedury i szybkość działania. Kredyt dla Profesjonalistów udzielany jest w ciągu 5 minut, a środki udostępniane nawet po 24 godzinach.
Naszą filozofię streszcza zdanie: Oceniamy biznes, a nie tylko papiery.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej:

Pola oznaczone * są wymagane

Administratorem danych osobowych jest Expander Advisors Sp. z o.o., który przetwarza dane osobowe w celach i na zasadach określonych w Polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania. Więcej informacji o ochronie danych osobowych w Polityce prywatności.