10% rabatu na zakupy na selsey.pl

Z Expanderem możesz taniej kupić meble i dodatki do swojego nowego mieszkania.
W Selsey czeka na Ciebie 15 000 produktów.

Biorąc kredyt z pomocą naszego eksperta otrzymasz voucher z:

10% rabatu na zakupy w Selsey.pl*

*Dotyczy produktów nieprzecenionych. Akcja trwa do 01.07.2022 r.

A to nie wszystko!
Zapytaj eksperta o aktualne zniżki i promocje.
Wypełnij formularz i umów się na spotkanie już dziś.

Korzyści
na wyciągnięcie ręki

 • ikona
  Telefon od konsultanta - na podany przez Ciebie numer telefonu zadzwoni konsultant naszej infolinii, aby umówić Cię na spotkanie z ekspertem w naszym oddziale lub online. Jeśli nie wyrazisz na to oddzielnej zgody, nie będziemy dzwonić do Ciebie w przyszłości z żadnymi ofertami i promocjami. Nie musisz więc martwić się o swój spokój.
 • ikona
  Bezpłatne spotkanie - Spotkanie z naszym ekspertem jest całkowicie darmowe. Koszty pokrywają banki, z którymi współpracujemy.
 • ikona
  Na każdym etapie - Nasi eksperci wspierają na każdym etapie decyzji kredytowej. Przykładowo przy kredycie hipotecznym na spotkanie z ekspertem zapraszamy bez względu na to, czy wybrałeś już mieszkanie czy dopiero chcesz rozeznać się w swojej sytuacji.
 • ikona
  Wiele możliwości - Współpracujemy z kilkunastoma dużymi bankami w Polsce. Dzięki czemu prezentujemy wiele możliwości finansowania, a ostateczna decyzja zawsze należy do Ciebie!
 • ikona
  Minimum formalności - Pomagamy w załatwieniu formalności związanych z kredytem, dzięki czemu oszczędzasz czas i energię, którą możesz poświęcić na małe codzienne przyjemności.

Umów się
na spotkanie z ekspertem

Nasi partnerzy