Szansa na rok bez rat kredytowych

Nawet 12 miesięcy bez spłacania rat kredytowych. Aż tyle mogą zyskać osoby zaciągające kredyt hipoteczny z pomocą Expandera. Nagrody otrzymają ci, którzy wymyślą najciekawsze rozwinięcie zdania w konkursie kreatywnym.

Konkurs będzie miał dwie edycje, w ramach których wyłonimy dwóch zwycięzców. Nagrodą dla każdego z nich będzie spłata dwunastu rat kredytu hipotecznego. Ponadto dwie osoby otrzymają nagrody w postaci spłaty trzech rat kredytu, a kolejnym dwóm spłacimy po jednej racie.

Konkurs trwa od 4 lipca do 15 listopada 2019 roku. Jest on kierowany do klientów, którzy z pomocą Expandera zaciągną kredyt hipoteczny i ubezpieczą się na życie. Ostatnim warunkiem jest dokończenie zdania konkursowego, używając trzy razy słowa „BEZ”. Zwycięzców wyłonimy w pod koniec września i listopada.

Po zaciągnięciu kredytu hipotecznego pojawia się sporo dodatkowych wydatków związanych z wykończeniem czy wyposażeniem mieszkania. Dzięki ufundowanym przez Nas nagrodom ten start „na swoim” może być łatwiejszy. – mówi Agnieszka Kiewesz, Dyrektor Departamentu Marketingu firmy Expander.

Nasi eksperci, czuwając nad całym procesem uzyskania kredytu, wiedzą, że od ich staranności i sprawnego działania zależy spełnienie marzeń Klientów.

To ogromna odpowiedzialność, ale także powód do satysfakcji, gdy wszystko przebiega zgodnie z oczekiwaniami klienta. Zakup mieszkania to jedna z najpoważniejszych decyzji w życiu. Dlatego cieszymy się z każdej pozytywnie załatwionej spawy. – mówi Bartek Kwieciński, Dyrektor Sprzedaży.

Kampania promocyjna zostanie przeprowadzona w oddziałach Expander, na Facebooku oraz w Internecie oraz w klubach fitness na Move TV (200 lokalizacji w 31 miastach w Polsce). Szczegóły konkursu i regulamin na rokbezrat.pl.