Oferta dla rolników

Pieniądze na bieżącą działalność, zakup środków ochrony roślin albo maszyn rolniczych – dla wielu gospodarstw ich pozyskanie jest kluczowe dla kolejnych inwestycji. Prawdziwą bolączką są dla rolników nieregularne dochody, wiążące się z okresem wzrostu roślin, zwierząt oraz porami roku. W Expander świetnie sobie zdajemy sprawę ze specyfiki branży. Dlatego stworzyliśmy unikalny produkt – kredyt dla rolników, aż z półroczną karencją w spłacie. W czasie, gdy czekasz na plony, spłacasz tylko odsetki. Oprócz tego możesz liczyć na wsparcie dedykowanego eksperci oraz pomoc we wszystkich formalnościach. Całkowicie bezpłatnie.

Pożyczka dla rolników – na jakie cele?

 • bieżąca działalność,
 • zakup maszyn i sprzętu rolniczego,
 • zakup nasion i środków ochrony roślin,
 • zakup zwierząt hodowlanych,
 • dla rolników, hodowców, sadowników oraz przedstawicieli specjalnej produkcji rolnej (uprawa kwiatów, grzybów, pomidorów itp.),
 • dla małych i dużych gospodarstw.

Pożyczka dla rolników – na jakie cele?

 • bieżąca działalność,
 • zakup maszyn i sprzętu rolniczego,
 • zakup nasion i środków ochrony roślin,
 • zakup zwierząt hodowlanych,
 • dla rolników, hodowców, sadowników oraz przedstawicieli specjalnej produkcji rolnej (uprawa kwiatów, grzybów, pomidorów itp.),
 • dla małych i dużych gospodarstw.

ZAPYTAJ O USŁUGĘ

Dlaczego Expander?

Doświadczenie – mamy długoletnie doświadczenie we współpracy z instytucjami finansowymi – działamy najdłużej ze wszystkich firm pośrednictwa finansowego na rynku

Profesjonalna pomoc – zadbamy o przejrzyste i korzystne dla Ciebie warunki finansowe

Wyjątkowa oferta – jako duża firma mamy dostęp do unikalnych ofert i zawsze wybieramy tylko te spełniające najwyższe kryteria rynkowe

Negocjacje z bankami – sprawnie negocjujemy umowy z bankami

Nasi eksperci – wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm i partnerskie podejście, to cechy jakimi można opisać ludzi, z którymi będziesz współpracować

FAQ

Dla kogo oferta dla rolników?

Każda nasza oferta jest odpowiedzią na potrzeby Klientów. Staramy się dostarczać

optymalne produkty, dla szerokiego grona odbiorców. Nie inaczej jest z naszą propozycją dla rolników. Skierowana jest ona do wszystkich osób prowadzących działalność rolniczą, w tym produkcję zbóż, hodowlaną, sadowniczą lub też działy specjalne (m.in. produkcja: pomidorów, pieczarek, kwiatów etc.).

rozwiń

Dlaczego warto skorzystać z oferty Expandera?

Mamy wieloletnie doświadczenie a nasi specjaliści to eksperci, którzy znajdą i

dopasują ofertę do profilu Twojej rolniczej działalności. Z nami nie będziesz tracił czasu na poszukiwanie i analizowanie odpowiednich ofert. My zrobimy to za Ciebie! Dzięki współpracy z naszymi Partnerami możemy zaproponować Ci konkurencyjną ofertę, która nie jest dostępna na rynku. Już dzisiaj skontaktuj się z naszym ekspertem!

rozwiń

Coraz więcej rolników stawia na innowacje i rozwój. Skutecznym wsparciem w realizacji takich działań mogą być pożyczki przygotowane specjalnie z myślą o nich.

Rozwój i wprowadzanie innowacji są dziś domeną nie tylko firm. Coraz częściej takie cele stawiają przed sobą również rolnicy. Nic dziwnego. Odpowiedzialność rolnika, zwłaszcza prowadzącego rodzinne gospodarstwo rolne, nierzadko bywa zdecydowanie większa niż odpowiedzialność przedsiębiorcy. Aby utrzymać się na powierzchni, zwłaszcza w czasach ogromnej konkurencji, wdrażanie nowoczesnych rozwiązań zdaje się nieuniknione.

Dzięki takim działaniom gospodarstwa mogą nie tylko utrzymać swoją pozycję i zapewnić źródło finansowania, ale także zwiększyć wydajność (przy utrzymaniu takiego samego nakładu pracy), poprawić opłacalność produkcji czy podnieść dochodowość produkcji. A to przełoży się na długofalowe korzyści na wielu płaszczyznach.

Kredyty dla rolników – skuteczny sposób na finansowanie innowacji w rolnictwie

Pozyskane z kredytu dla rolników środki możesz przeznaczyć na:

 • zakup nowoczesnych maszyn i sprzętu rolniczego (kredyt na maszyny rolnicze),
 • zakup ziemi rolnej (kredyt na zakup ziemi),
 • zakup kolejnego gospodarstwa (kredyt na zakup gospodarstwa rolnego),
 • bieżącą działalność,
 • zakup nasion i środków ochrony roślin,
 • zakup zwierząt hodowlanych.

Kto może sięgnąć po kredyt rolniczy?

Oferta kredytów na gospodarstwo rolne jest skierowana do wszystkich osób prowadzących działalność rolniczą. Dodatkowe środki są więc dostępne dla małych i dużych gospodarstw rolnych – dla rolników (także kredyty dla młodych rolników), hodowców, sadowników oraz przedstawicieli specjalnej produkcji rolnej (uprawa kwiatów, grzybów, pomidorów itp.).

Pożyczki dla rolników – dlaczego warto?

Choć wprowadzanie innowacji w rolnictwie nie jest dziś standardem, wszystko wskazuje na to, że już niebawem się nim stanie. Jeśli nie chcesz pozostać w tyle, jak najszybciej zadbaj o unowocześnienie swoich działań. Dzięki kredytowi dla rolników zrealizujesz taki cel bez konieczności inwestowania wysokich środków własnych. Zewnętrzne źródło finansowania w postaci kredytu na zakup ziemi rolnej, pożyczki pod zastaw gruntów rolnych czy kredytu hipotecznego dla rolnika pozwoli Ci rozwinąć gospodarstwo, poprawić wydajność, zwiększyć dochody z produkcji, sadownictwa i hodowli zwierząt.

Środki na bieżącą działalność pozwolą także utrzymać płynność finansową w gorszych dla gospodarstwa okresach wynikających z sezonowości działań czy ewentualnych klęsk. A to przełoży się na zdobycie przewagi konkurencyjnej i osiągnięcie stabilnej pozycji na rynku.

Kredyt dla rolnika – tylko ze wsparciem eksperta!

Aby kredyt gotówkowy dla rolników okazał się realnym wsparciem i nie nadwyrężył nadmiernie kieszeni, powinien być precyzyjnie dostosowany do specyfiki działalności, charakteru gospodarstwa i celu finansowania. Jeśli na samą myśl o wertowaniu stron i folderów kolejnych banków, analizowaniu skomplikowanych zapisów umów i piętrzących się formalnościach dostajesz gęsiej skórki, skorzystaj ze wsparcia specjalisty. A takim z pewnością jest Expander.

Dzięki pomocy Expandera zdejmiesz ze swoich ramion żmudne obowiązki, otrzymasz kompleksowe wsparcie na każdym etapie procesu kredytowego, unikniesz stresu, frustracji i nieprzyjemnych niespodzianek. Zwłaszcza jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z kredytów dla rolników, a świat bankowości jest dla Ciebie „czarną magią”. To jednak nie wszystko. Korzystając z wiedzy i doświadczenia eksperta, możesz otrzymać unikalny produkt – kredyt dla rolników z aż półroczną karencją w spłacie. W czasie, gdy czekasz na plony, spłacasz tylko odsetki.

Kredyty preferencyjne dla rolników z Expanderem – krok po kroku

Chcesz otrzymać pożyczkę pod zastaw działki rolnej lub kredyt preferencyjny na zakup ziemi, a pozyskane środki przeznaczyć na bieżącą działalność gospodarstwa, zakup środków ochrony roślin, gruntów albo maszyn rolniczych? Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia eksperta. Od czego zacząć?

Jeśli chcesz otrzymać kredyt dla rolników z pomocą Expandera:

 • wypełnij formularz kontaktowy na stronie internetowej Expandera i poczekaj na kontakt ze strony eksperta;
 • w dogodnym dla siebie czasie zaplanuj spotkanie (może odbyć się także online);
 • podczas spotkania opowiedz ekspertowi o swoich potrzebach, możliwościach i celach. Na podstawie takich informacji, specjalista porówna dostępne na rynku oferty i wyselekcjonuje kredyty dla rolników, które najlepiej spełnią Twoje oczekiwania. Przedstawi ich wady i zalety, odpowie na Twoje pytania i rozwieje ewentualne wątpliwości;
 • kiedy wybierzesz ofertę, specjalista pomoże Ci skompletować potrzebne dokumenty, wypełnić wniosek o kredyt na zakup ziemi i złożyć go w banku.

Teraz nie pozostaje Ci już nic innego niż oczekiwanie na pozytywną decyzję i… snucie planów na wdrożenie kolejnych innowacji.

Dzięki Expanderowi otrzymasz wsparcie na każdym etapie projektu, począwszy od analizy potrzeb, aż po zawarcie umowy z bankiem. Będziesz mógł liczyć także na pomoc dedykowanego eksperta, a za obsługę nie zapłacisz ani złotówki.

Kredyt dla rolnika dlaczego właśnie Expander?

Dobry kredyt dla rolnictwa to kredyt szyty na miarę, precyzyjnie dostosowany do specyfiki branży, sezonowości i szczególnych potrzeb kredytobiorcy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pozycji lidera w branży pośrednictwa finansowego eksperci Expandera działają skutecznie, precyzyjnie i pewnie. Korzystając ze wsparcia jednej z najbardziej rozpoznawalnych na rynku firm, zachowasz pewność, że przyszłość Twojego gospodarstwa jest w najlepszych rękach.