Ubezpieczenie majątkowe

Skorzystaj z ubezpieczenia majątkowego, by w razie niespodziewanych kłopotów, uchronić się od ewentualnych problemów. W naszej bazie znajduje się szeroka gama produktów ubezpieczeniowych od wiodących firm z tej branży.
Odpowiedni zakres polisy zabezpieczy Cię na kryzysowe sytuacje: utratę albo kradzież mienia, odpowiedzialność cywilną za spowodowane szkody lub nieprzewidziane wypadki: zalanie mieszkania albo awarię samochodu. Pomagamy w negocjacji warunków umowy i dopasowania konkretnej polisy pod Twoje możliwości. Nie daj się zaskoczyć losowi – umów się z naszym ekspertem.

Ubezpieczenia majątkowe – co warto wiedzieć?

  • ubezpieczenie majątkowe może objąć ochroną: nieruchomość, samochód, pojazdy, sprzęt elektroniczny, wyposażenie mieszkania, kosztowności i kolekcje sztuki, ale także zwierzęta domowe,
  • firmy ubezpieczeniowe zapewniają także assistance – możesz liczyć na wizytę elektryka, hydraulika albo serwis samochodowy w renomowanym punkcie napraw,
  • dodatkowo, wiele polis zawiera także ochronę od odpowiedzialności cywilnej – nie musisz się więc obawiać konsekwencji wyrządzenia szkód osobom trzecim – za zalanie sąsiada zapłaci ubezpieczyciel,
  • zakres ubezpieczenia nasz ekspert dobierze indywidualnie do Twoich potrzeb.

ZAPYTAJ O UBEZPIECZENIE

Dlaczego Expander?

Praktyka – od wielu lat współpracujemy z najlepszymi ubezpieczycielami

Szeroka oferta – dzięki nam znajdziesz poziom ochrony jaki realnie potrzebujesz

Unikalne produkty - dzięki współpracy z firmami ubezpieczeniowymi możemy zaoferować promocje niedostępne w innych placówkach.

Pomoc w formalnościach - nasz ekspert pomoże wypełnić wszelkie potrzebne dokumenty

Doświadczenie - działamy na rynku ubezpieczeń na życie od 2000 roku

FAQ

Czy banki mogą wymagać ubezpieczenia majątkowego przy kredycie mieszkaniowym lub pożyczce hipotecznej?

Zależy to od wymogów konkretnego banku, jednak ubezpieczenie domu, mieszkania lub

budynku w trakcie budowy pozwala często obniżyć koszty kredytu. Instytucje chcą się w ten sposób zabezpieczyć na wypadek niespodziewanych zdarzeń, dlatego wykupienie ubezpieczenia nieruchomości dodatnio wpływa na negocjację korzystnych warunków kredytu. Z większą ilością szczegółów zapozna Cię nasz ekspert.

rozwiń

Jaki jest zakres i wyłączenia ubezpieczenia majątkowego?

Ubezpieczenie majątkowe chroni wymieniony w polisie majątek ruchomy i nieruchomy

przed zniszczeniem i kradzieżą. Ochrona najczęściej dotyczy: pożaru, powodzi, zalania, ale także włamania lub aktów wandalizmu. Wyłączenia dotyczą najczęściej celowo wyrządzonych szkód oraz rażącego niedbalstwa, szkód wynikających z działalności górniczej, działania energii jądrowej, wojny, trzęsienia ziemi, zamieszek, aktu terrorystycznego oraz zmian, które wynikają z naturalnego zużywania się budynków i ich wyposażenia. Odszkodowanie nie zostanie wypłacone również, jeśli kwota szkody jest niższa niż minimalna kwota odszkodowania. Szczegółowe warunki przedstawi Ci nasz ekspert, umów się na spotkanie.

rozwiń

Co może objąć ubezpieczenie majątkowe?

Ubezpieczenie majątkowe dotyczy przede wszystkim posiadanych nieruchomości: domu lub

mieszkania, ubezpieczyć można jednak także jego wyposażenie: sprzęt AGD/RTV oraz inne przedmioty wartościowe: kolekcje, meble, dywany, książki itp. Ochronie podlegają również elementy wykończenia: drzwi, okna, podłogi itp. Ubezpieczenie powinno być zawarte na kwotę, która pozwoli odtworzyć wszystkie ubezpieczone przedmioty i budynki w razie ich zniszczenia. Ubezpieczeniem majątkowym można także objąć towary oraz wyposażenie siedziby firmy, magazyny, itp.

rozwiń

Partnerzy