Kredyty z Expanderem

skuteczny sposób na zdobycie pieniędzy na realizację życiowych celów

Sprawdzając oferty banków, łatwo stracić orientację: ukryte koszty, dodatkowe opłaty, ubezpieczenia… Te wszystkie czynniki sprawiają, że teoretycznie tani kredyt w rzeczywistości wcale już nie jest taki korzystny. Nie daj się nabić w butelkę – z Expanderem porównasz propozycje kredytów i pożyczek z wielu banków w jednym miejscu.

Zostaw swoje dane, oddzwonimy

Zostaw swoje dane, oddzwonimy

Partnerzy

Porównywarka kredytów hipotecznych

Porównaj online oferty kredytów z wielu banków, całkowicie za darmo.

Porównywarka kredytów gotówkowych

Sprawdź zdolność, dopasowane oferty i kredyty dostępne online.

Porównywarka kredytów

Porównaj online oferty kredytów z wielu banków, całkowicie za darmo.

Jak wziąć kredyt z
Expanderem

Filary jakości Expander

Wykwalifikowani eksperci

Nasi eksperci są dla Ciebie wsparciem na każdym etapie kredytowym, stale podnoszą swoje kwalifikacje i monitorują oferty banków.

Niezależność i przejrzystość

Nie należymy do żadnej instytucji bankowej, zawsze prezentujemy plusy i minusy każdej oferty kredytowej, a podstawowym priorytetem jest dla nas dobro klienta.

Bezpieczeństwo

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo finansowe i prawne, nie oferujemy propozycji od niesprawdzonych instytucji. Dodatkowo sami podlegamy nadzorowi KNF.

Co jeszcze załatwisz z Expanderem

Pomożemy znaleźć nowe
mieszkanie lub dom

Zapytaj swojego eksperta o pomoc w znalezieniu wymarzonego domu lub mieszkania. Sprawdź jakie zniżki i benefity udało nam się wynegocjować z deweloperami w Twoim mieście! Pomoc Eksperta Nieruchomościowego w ramach rynku pierwotnego również jest bezpłatna!

Znajdziemy atrakcyjne
ubezpieczenie ze zniżką

Gdy ma się już swoje upragnione cztery kąty, to warto zadbać o swój spokój. Wybierając ubezpieczenie mieszkania z Expander, możesz otrzymać nawet kilkadziesiąt procent rabatu. Ekspert pomoże także w wyborze ubezpieczenia na życie, NNW czy OC i AC samochodu.

Pomożemy
Twojej firmie

Prowadzisz swój i biznes i potrzebujesz finasowania na bieżącą działalność? W naszej ofercie dla firm znajdziesz cały wachlarz produktów: kredyty na bieżącą działalność, obrotowe, inwestycyjne, dla deweloperów i wspólnot mieszkaniowych, leasing lub pożyczki leasingowe i wiele innych.

Czy biorąc kredyt z Expanderem trzeba iść do banku?

Czy biorąc kredyt z Expanderem trzeba iść do banku?

Tak. Mimo tego, że wszystkie formalności dokonywane są za pośrednictwem eksperta finansowego i to właśnie Ekspert odpowiada za dostarczenie dokumentów do banku, aby podpisać umowę kredytową, trzeba będzie odwiedzić placówkę banku.
Dlaczego usługi są bezpłatne?

Dlaczego usługi są bezpłatne

Brak opłaty za usługę wynika z tego, że Ekspert otrzymuje wynagrodzenie od banku, który udzieli kredytu. Wynagrodzenie otrzyma jednak pod warunkiem, że dopełni z klientem wszystkich wymaganych przez prawo formalności niezbędnych do przyznania kredytu. Dzięki takiej współpracy klient otrzymuje darmową pomoc, a bank klienta, którego wniosek i dokumenty są kompletne i gotowe do analizy. Ekspert otrzymuje wynagrodzenie od banku, a od zadowolonego klienta polecenie wśród rodziny czy znajomych.
Czym się różni ekspert finansowy od doradcy kredytowego?

Czym się różni ekspert finansowy od doradcy kredytowego?

Doradca finansowy, zwany też doradcą kredytowym to osoba, której zadaniem jest znalezienie dla klienta najlepszego kredytu. Prawo nie pozwala mu pobierać prowizji od banku, więc za jego poradę trzeba zapłacić z własnej kieszeni. Za darmo można natomiast uzyskać podobną pomoc od Eksperta Finansowego. On również pomaga znaleźć najlepszy kredyt - jego zadaniem jest przedstawienie plusów i minusów poszczególnych ofert. Oczywiście ostateczną decyzję klient podejmuje samodzielnie.
Czy z pomocą Expandera można wziąć kredyt bez wkładu własnego?

Czy z pomocą Expandera można wziąć kredyt bez wkładu własnego?

Tak, eksperci Expandera mogą również pomóc w uzyskaniu kredytu bez wkładu własnego. Należy jednak pamiętać o tym, że aby uzyskać kredyt w ramach programu MBWW trzeba spełnić kilka warunków. Po pierwsze nikt z członków gospodarstwa domowego nie może posiadać mieszkania lub domu. Wyjątkiem od tej zasady są tylko rodziny posiadające przynajmniej dwoje dzieci. Kolejnym warunkiem jest to, że taki preferencyjny kredyt musi zostać udzielony na co najmniej 15 lat i nie może to być kredyt walutowy. Nie ma natomiast ograniczenia wieku kredytobiorców więc mogą to być również osoby, które ukończyły 40 lat. Nie ma też znaczenia stan cywilny, a więc z programu będą mogli korzystać single, pary będące w związku nieformalnym, jak i małżeństwa
Czy biorąc kredyt z Expanderem ratę przelewamy do banku czy do Expandera?

Czy biorąc kredyt z Expanderem ratę przelewamy do banku czy do Expandera?

Chociaż kredyt brany jest za pośrednictwem Expandera, kredytodawcą jest bank. To właśnie bankowi spłacamy należne raty, na podany w umowie kredytowej numer konta.

Umów się na rozmowę z ekspertem

Kredyty bankowe to wygodny sposób na sfinansowanie wymarzonych celów bez konieczności dysponowania gotówką. Jakie są rodzaje kredytów bankowych? Czy kredyt jest tym samym co pożyczka? Jak znaleźć ten, który najlepiej spełni oczekiwania kredytobiorcy? Podpowiadamy.

Kredyt bankowy jest pisemną umową między kredytodawcą (bankiem) a kredytobiorcą (osobą fizyczną lub firmą). Na mocy jej zapisów kredytodawca udostępnia kredytobiorcy określoną kwotę. Obowiązkiem kredytobiorcy jest zwrot środków w terminach określonych w umowie wraz z dodatkowymi kosztami.

Rodzaje kredytów bankowych

Podziału kredytów bankowych możemy dokonać na podstawie odmiennych parametrów:

 • przedmiotu umowy,
 • okresu spłaty,
 • statusu kredytobiorcy.

W zależności od przedmiotu umowy kredyty bankowe możemy podzielić na kredyty mieszkaniowe (wśród nich kredyty hipoteczne i kredyty o innym niż hipoteka zabezpieczeniu) oraz kredyty konsumpcyjne. Wśród nich wyróżnia się:

 • kredyty gotówkowe,
 • kredyty samochodowe,
 • kredyty w rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym.

W zależności od okresu spłaty kredyty mogą przybierać formę:

 • kredytów krótkoterminowych z okresem spłaty do 12 miesięcy;
 • kredytów średnioterminowych z okresem spłaty do 36 miesięcy
 • kredytów długoterminowych z okresem spłaty powyżej 36 miesięcy.

W zależności od statusu kredytobiorcy wyróżniamy:

 • kredyty dla osób fizycznych – są to m.in. kredyty gotówkowe, kredyty samochodowe, kredyty hipoteczne;
 • kredyty dla firm – kredyty inwestycyjne, kredyt obrotowe czy kredyty na rozpoczęcie działalności.

Kredyt bankowy a pożyczka

Wbrew obiegowej opinii kredyt bankowy nie jest tym samym co pożyczka. Choć specyfika tych produktów jest podobna, różni je zwłaszcza jeden szczegół. Instytucją uprawnioną do udzielania kredytów jest wyłącznie bank. Umowę pożyczki możesz zawrzeć z bankiem, ale także pozabankową instytucją finansową (ich sztandarowym produktem są szybkie pożyczki online – chwilówki), członkiem rodziny, a nawet znajomym. Co ważne, umowa pożyczki, której wartość jest wyższa niż tysiąc złotych, wymaga zachowania formy dokumentowej. W przypadku niższej kwoty taka forma nie jest niezbędna.

Łatwy kredyt bankowy – jak wybrać ten, który najlepiej spełni oczekiwania kredytobiorcy?

Łatwy kredyt bankowy to kredyt, który harmonijnie łączy wygodę wnioskowania, niskie koszty oraz najważniejsze dla konkretnego kredytobiorcy walory. Mogą być to np. długie wakacje kredytowe, możliwość wcześniejszej spłaty kredytu bez kosztów czy możliwość wnioskowania o kredyt przez internet (kredyt online).

Jak znaleźć szybki kredyt bankowy?

Kluczem do znalezienia produktu, który kompleksowo odpowie na wszystkie potrzeby kredytobiorcy, oszczędzając przy tym jego portfel, jest rzetelne porównanie dostępnych na rynku ofert. A to najlepiej zrobić z pomocą eksperta. Dzięki wsparciu Expandera zyskasz dostęp do ofert kredytowych wielu banków. Z pomocą pośrednika finansowego szybko znajdziesz tę, która spełni Twoje oczekiwania. Od czego zacząć?

Prosty kredyt bankowy z Expander – formalności krok po kroku

Aby znaleźć szyty na miarę kredyt bankowy (także kredyt online):

 • wypełnij formularz kontaktowy dostępny na stronie Expandera i poczekaj na kontakt telefoniczny konsultanta;
 • ustal dogodny termin spotkania, które może odbyć się także online;
 • opowiedz o celu finansowania, swoich potrzebach. W celu estymacji oceny Twojej zdolności kredytowej pośrednikowi potrzebne będą także informacje o dochodach i comiesięcznych zobowiązaniach finansowych;
 • po krótkiej analizie ekspert przedstawi Ci oferty, które najlepiej odpowiadają na Twoje potrzeby. Odpowie również na pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości;
 • kiedy wybierzesz tę jedyną, pomoże w wypełnieniu wniosku i dopełnieniu niezbędnych formalności.

Prosty i szybki kredyt bankowy – z Expander

Najważniejszą korzyścią płynącą z pośrednictwa finansowego jest dla kredytobiorcy możliwość pozyskania kredytu (lub pożyczki online) precyzyjnie dostosowanego do jego potrzeb. Szybko, wygodnie, niedrogo. Bez konieczności samodzielnego wertowania ofert, przeglądania stron internetowych poszczególnych banków i analizowania skomplikowanych zapisów dokumentów. Pomoc pośrednika kredytowego okaże się nieocenionym wsparciem dla osób z gorszą zdolnością kredytową czy historią kredytową w Biurze Informacji Kredytowej (BIK).

Współpracując z pośrednikiem kredytowym, zyskasz lojalnego sprzymierzeńca, który wesprze Cię na każdym etapie procesu wnioskowania o kredyt – znajdzie korzystną ofertę, pomoże wypełnić wniosek i wesprze w negocjacjach z bankiem.

Dlaczego właśnie Expander?

Konsekwencje wyboru konkretnej oferty kredytu bankowego będziesz odczuwał przez kolejne miesiąca, a nawet lata. Warto podjąć ją więc w przemyślany sposób, z kompetentnym partnerem u boku. W ofercie Expandera znajdują się kredyty i pożyczki gotówkowe wielu banków.

Firma działa na rynku od 2000 roku, ciesząc się zaufaniem i lojalnością tysięcy klientów. Za fachową pomoc pośrednika finansowego nie zapłacisz ani złotówki.

Jaka jest różnica pomiędzy kredytem hipotecznym, refinansowanym oraz pożyczką hipoteczną?

Te trzy rodzaje kredytów to różne produkty bankowe. Kredyt hipoteczny przeznaczony jest na zakup, budowę lub remont nieruchomości. Kredyt refinansowany natomiast służy spłaceniu kredytu hipotecznego, zaciągniętego w innym banku. Kredyty refinansowane pozwalają często obniżyć koszty pierwotnego długu i zmniejszyć odsetki, dlatego jeśli przerastają nas koszty kredytu mieszkaniowego – jego refinansowanie może być dobrym rozwiązaniem. Pożyczka hipoteczna to natomiast pożyczka na dowolny cel pod zastaw nieruchomości. Pożyczkę tę można przeznaczyć na wszelkie wydatki, choć banki często zastrzegają, że nie można z nich finansować działalności gospodarczej.

1 Zaprezentowana w materiale wysokość składki ubezpieczeniowej ma charakter szacunkowy i została wyliczona wyłącznie przy zastosowaniu następujących założeń: Wariant II w rozumieniu ogólnych warunków ubezpieczenia, składka opłacana z częstotliwością miesięczną dla osoby w wieku 25 lat, z sumą ubezpieczenia w przypadku poważnego zachorowania w wysokości 100.000 złotych oraz na wypadek śmierci w wysokości: 1.000 złotych, z okresem ochrony ubezpieczeniowej wynoszącej 6 lat. Wysokość składki zależy od: zakresu ubezpieczenia, wysokości sum ubezpieczenia, okresu ubezpieczenia, częstotliwości opłacania składki, wieku ubezpieczonego oraz oceny poziomu ryzyka ubezpieczeniowego. Szczegółowy zakres umowy ubezpieczenia uregulowany jest w ogólnych warunkach ubezpieczenia i w załącznikach do tego dokumentu.

2 Zniżka naliczana jest od składki jednorazowej w przypadku objęcia ochroną na okres jednego roku, a jej ostateczna wysokość uzależniona jest od różnych okoliczności i czynników, w tym zakresu i rodzaju umowy ubezpieczeniowej oraz oferującego towarzystwa ubezpieczeniowego. Liczba oraz dostępność zniżek jest ograniczona. Informacje o aktualnych zniżkach dostępne są u Ekspertów Expander.

3 Wyliczenia na podstawie danych ZFPF i raportu AMRON-SARFiN za okres II Q 2022 r.

4 Regulamin promocji 10% taniej w Leroy Merlin dostępny jest na www.expander.pl w zakładce Regulamin Promocji

5 Regulamin promocji „Vouchery promocyjne do Senpo” dostępny jest na www.expander.pl w zakładce Regulamin Promocji

6 Regulamin Promocji Selsey „Rabaty na dzień dobry” dostępny jest na www.expander.pl w zakładce Regulamin Promocji

7 Regulamin „PROGRAMU KARTY RABATOWEJ BEL-POL” dostępny jest na www.expander.pl w zakładce Regulamin Promocji