Ubezpieczenia

Na polskim rynku dostępnych jest wiele różnych ubezpieczeń. Ochroną można dzisiaj objąć praktycznie każdy niematerialny i materialny aspekt życia. Oferta jest tak bogata, że samodzielne znalezienie najlepszego ubezpieczenia może stanowić wyzwanie. I w tym miejscu przychodzą ze wsparciem nasi eksperci. Nie tylko znajdą dla Ciebie najlepszą ofertę, ale porównają oferty różnych towarzystw i pomogą znaleźć optymalną ochronę zależnie od etapu życia na jakim się teraz znajdujesz. Z nami zabezpieczysz siebie, najbliższe Ci osoby, a także swój majątek.

Nie wszystkie zdarzenia losowe da się przewidzieć. Dzięki szytym na miarę ubezpieczeniom można jednak skutecznie zminimalizować ich negatywne konsekwencje. Jak się ubezpieczyć, aby… nie żałować? Podpowiadamy.

Awaria samochodu, kolizja, włamanie do mieszkania – nieprzewidziane zdarzenia losowe często zdarzają się w najmniej odpowiednim momencie. Mimo to można skutecznie minimalizować ich negatywne skutki. W jaki sposób? Wykupując szyte na miarę, dostosowane do swoich potrzeb ubezpieczenie.

Przezorny… zawsze ubezpieczony

Wykupienie ubezpieczenia to skuteczny sposób, aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa sobie i bliskim. W przypadku wystąpienia zdarzenia losowego objętego zakresem polisy, ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie, które ochroni portfel przed dodatkowymi wydatkami, często bardzo wysokimi. Dzięki uzyskanym od ubezpieczyciela pieniądzom opłacisz – w zależności od rodzaju polisy i zakresu ubezpieczenia – naprawę samochodu, leczenie, rehabilitację czy remont mieszkania. Bez konieczności inwestowania własnych środków.

Rodzaje ubezpieczeń i ich charakterystyka

Według klasyfikacji wskazanej przez Kodeks cywilny, dostępne na rynku ubezpieczenia możemy podzielić na osobowe i majątkowe.

Ubezpieczenia osobowe (ubezpieczenie dobrowolne na życie, dodatkowe ubezpieczenie na dożycie, ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków) chronią zdrowie i życie ubezpieczonego. Dzięki ubezpieczeniu osobowemu dostaniesz odszkodowanie w przypadku uszczerbku na zdrowiu lub (w zależności od zakresu) w przypadku śmierci bliskiej osoby.

Ubezpieczenia majątkowe zapewniają środki finansowe na pokrycie strat materialnych powstałych w wyniku szkody. Zawierając umowę ubezpieczenia, możesz objąć ochroną nieruchomość, samochód, pojazdy, sprzęt elektroniczny, wyposażenie mieszkania, kosztowności i kolekcje sztuki, a nawet zwierzęta domowe.

Tanie ubezpieczenie – pozorne oszczędności

Dla wielu Polaków głównym kryterium wyboru ubezpieczenia wciąż pozostaje cena. Pamiętaj jednak, że wraz z niską ceną AC, ubezpieczenia na życie czy ubezpieczenia majątkowego idzie zazwyczaj… ubogi zakres ochrony i szereg wyłączeń. Wybór przypadkowej polisy ubezpieczeniowej może narazić Cię na dodatkowe koszty (ceny ubezpieczeń mogą znacząco się różnić w zależności od firmy ubezpieczeniowej) i… wyjątkowo przykre niespodzianki.

W przypadku wystąpienia szkody może okazać się bowiem, że zakres polisy nie uwzględnia konkretnego zdarzenia, a ubezpieczyciel nie wypłaci odszkodowania. Aby uniknąć takiego scenariusza, warto znaleźć polisę, która precyzyjnie odpowie na konkretne potrzeby ubezpieczonego.

Jak wybrać ubezpieczenie, aby nie żałować?

Dobre ubezpieczenie powinno być przede wszystkim szyte na miarę, dostosowane do konkretnych oczekiwań ubezpieczonego. Tylko w takich okolicznościach zapewni optymalną ochronę, a w przypadku szkody – naprawdę się przyda. Aby znaleźć polisę, która okaże się najbardziej użyteczna i nie obciąży portfela, zastanów się, jakiej ochrony oczekujesz i na jakiś świadczeniach najbardziej Ci zależy.

Chcesz otrzymać odszkodowanie w przypadku kradzieży auta i szkody, którą sam spowodujesz? Zależy Ci na tym, aby zgromadzić kapitał na emeryturę? Jako jedyny żywiciel rodziny chcesz zapewnić swoim najbliższym bezpieczną przyszłość? Świadomość swoich oczekiwań to pierwszy krok do znalezienia najlepszej oferty. Jaki powinien być kolejny?

Proste ubezpieczenia szyte na miarę? Polecamy wsparcie eksperta

Jeśli wiesz już, na jakich świadczeniach najbardziej Ci zależy, czas na porównanie dostępnych na rynku ofert. Choć w internecie znajdziesz darmowe wyszukiwarki ubezpieczeń i porównywarki ubezpieczeń, takie narzędzia nie zawsze dostarczają kompleksowych wyczerpujących danych. Aby uniknąć błędów, zrozumieć wszystkie stosowane przez ubezpieczycieli zapisy, zapewnić sobie kompleksową ochronę i… nie przepłacić, skorzystaj ze wsparcia eksperta. A tym z całą pewnością jest Expander. Dzięki pomocy Expandera ubezpieczysz swoje zdrowie, życie i majątek. Na jasnych przejrzystych zasadach.

Polisa ubezpieczeniowa z Expanderem – krok po kroku

Chcesz wykupić ubezpieczenie, które kompleksowo ochroni Twoje zdrowie, życie i majątek? Expander przeanalizuje Twoje potrzeby i pomoże wybrać ofertę najlepszą na rynku. Od czego zacząć?

  • Wypełnij formularz kontaktowy na stronie internetowej Expandera i poczekaj na kontakt ze strony eksperta.
  • W dogodnym dla siebie czasie zaplanuj spotkanie (może odbyć się także online).
  • Podczas spotkania przekaż ekspertowi informacje o swoich oczekiwaniach, preferencjach i budżecie. Takie dane pozwolą mu przeprowadzić dokładną analizę potrzeb i znaleźć ubezpieczenie, które najlepiej wpisze się w Twoje potrzeby.
  • Ostatnim krokiem jest wybór najlepszej oferty i zawarcie umowy ubezpieczenia.

Dlaczego właśnie Expander?

Wybór ubezpieczenia, które precyzyjnie odpowie na potrzeby ubezpieczonego, nie obciążając przy tym jego budżetu, wymaga wiedzy, doświadczenia, znajomości stosowanych przez ubezpieczycieli procedur i wyłączeń. Dzięki pomocy ekspertów Expandera zyskasz parasol ochrony, który skutecznie ochroni Twoje zdrowie i majątek przed skutkami losowych zdarzeń.

To jednak nie wszystko. Expander, współpracuje z kilkudziesięcioma towarzystwami ubezpieczeniowymi. Są to m.in.: AEGON MAGYARORSZÁG ÁLTALÁNOS BIZTOSITÓ S.A. Oddział w Polsce, Compensa TU S.A., STU Ergo Hestia S.A., TUIR Allianz Polska S.A., TU EUROPA S.A., PZU S.A., WIENER TU S.A., AEGON TUnŻ S.A., COMPENSA TUnŻ S.A., GENERALI ŻYCIE TU S.A., NATIONALE-NEDERLANDEN TUnŻ S.A., UNIQA TUnŻ SA, STUNŻ ERGO HESTIA S.A., TU ALLIANZ ŻYCIE POLSKA S.A., PZU ŻYCIE S.A., TUNŻ WARTA S.A., VIENNA LIFE TUNŻ S.A. VIENNA INSURANCE GROU. Dysponuje więc szerokim wachlarzem ofert ubezpieczeniowych, co pozwala na precyzyjne dobranie parametrów do oczekiwań ubezpieczonego.

Oferowane ubezpieczenia