Kredyty na działalność inwestycyjną

Kredyt inwestycyjny to możliwość sfinansowania planu rozwoju firmy. Do pełnej ekspansji firmy często brakuje jedynie wolnych środków. Sfinansuj je za pomocą mądrze dobranego, taniego kredytu. Możesz liczyć na profesjonalną pomoc naszych ekspertów.
Nasi eksperci pomogą wybrać najlepszą pożyczkę dla Twojej firmy, podpowiedzą, jaka forma będzie najbardziej opłacalna (karta kredytowa, limit na rachunku lub osobny produkt kredytowy). Załatwimy za Ciebie także część formalności oraz przeprowadzimy negocjacje z bankiem. Od wielu lat budujemy zespół specjalistów, zajmujących się finansowaniem działalności gospodarczej. Na naszą pomoc mogą liczyć firmy o różnej wielkości, zarówno z ugruntowaną pozycją na rynku, jak i stawiające pierwsze kroki.

Kredyty inwestycyjne – co dzięki nim zyskasz?

 • środki na realizację inwestycji,
 • niskie oprocentowanie i atrakcyjną marżę,
 • pełną pomoc w procesie aplikacji o kredyt,
 • wybór formy uruchomienia kredytu w najwygodniejszej dla Twojej firmy formie: kredycie odnawialnym, karcie kredytowej lub zwiększeniu limitu na koncie firmowym,
 • pomagamy także start up-om oraz firmom, które chcą się przebranżowić.

ZAPYTAJ O USŁUGĘ

Dlaczego Expander?

Doświadczenie – Mamy długoletnie doświadczenie we współpracy z firmami – działamy najdłużej na rynku

Wiedza – Sprawdzimy dokładnie podpisywane umowy, by nie czaiła się tam żadna pułapka

Unikalne produkty – Oferta jaką posiadamy jest specjalnie wyselekcjonowana, aby każdy produkt spełniał najwyższe rynkowe standardy

Współpraca z bankami – Sprawnie negocjujemy umowy z bankami, dzięki ich zaufaniu, na które pracujemy od lat

Oferta specjalna – Mamy specjalny program dla przedstawicieli zawodów zaufania publicznego, którzy chcą rozwinąć swoją działalność

FAQ

Kto może skorzystać z kredytu inwestycyjnego?

Kredyt inwestycyjny przeznaczony jest dla szerokiego grona odbiorców. Wśród nich

finansowanie mogą otrzymać np.: jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki cywilne, czy prawa handlowego. O kredyt mogą również starać się nowo założone spółki – jednakże w tym przypadku, instytucje mogą wymagać dodatkowych zabezpieczeń.

rozwiń

Na co zwrócić uwagę wybierając kredyt inwestycyjny?

Kredyt inwestycyjny może być zobowiązaniem na długie lata (nawet do 15 lat).

Dlatego przed zawarciem umowy, należy dokładnie zapoznać się z jego warunkami, by jak najmniej obciążały firmę. Koniecznie zwróć uwagę na: oprocentowanie, dodatkowe koszty (prowizję, ubezpieczenie), warunki spłaty, wysokość finansowania, zabezpieczenia, długość rozpatrzenia wniosku.

rozwiń

Na jaki cel można przeznaczyć środki?

Pieniądze z kredytu można przeznaczyć na sfinansowanie inwestycji przedsiębiorstwa,

może to być m.in. zakup nieruchomości, urządzeń, aktywów. W przeciwieństwie do pożyczki dla firm, ten rodzaj kredytu nie może być przeznaczony na dowolny cel. W wyborze najlepszej opcji, dopasowanej do potrzeb Twojej firmy, pomoże Ci nasz ekspert finansowy.

rozwiń

Kredyt dla firm pomoże Ci rozwinąć biznes, utrzymać finansową płynność i „ruszyć z kopyta” bez konieczności inwestowania własnego kapitału. Jakie są rodzaje kredytów dla firm? Który z nich warto wybrać? Czy nowy podmiot może otrzymać firmowy kredyt bez zabezpieczeń? Podpowiadamy.

Rozwój biznesu bez inwestowania środków finansowych jest dziś niezwykle trudny, a często wręcz niemożliwy. Jeśli zamroziłeś kapitał w innych aktywach lub nie dysponujesz oszczędnościami, nie rezygnuj z biznesowych planów. Sięgnij po kredyt bankowy dla firm. Dzięki niemu z powodzeniem zrealizujesz inwestycje, zachowasz finansową płynność i będziesz postrzegany jako wiarygodny kontrahent.

Czym jest kredyt na firmę?

Kredyt bankowy to umowa zawarta pomiędzy kredytodawcą a kredytobiorcą. W przypadku firmowych kredytów kredytodawcą jest bank, a kredytobiorcą – firma. W zależności od szczegółów danej oferty i wymagań instytucji finansowej może być to mikroprzedsiębiorca, firma z sektora MSP lub duże przedsiębiorstwo.

Kredyty dla firm – rodzaje

Najpopularniejsze kredyty dla firm to te przeznaczone na działalność bieżącą i inwestycyjną: kredyt obrotowy i inwestycyjny.

Kredyt obrotowy to kredyt przeznaczony na sfinansowanie dowolnych wydatków związanych z prowadzoną działalnością. Może to być np. wypłata wynagrodzeń, zakup towaru czy uregulowanie płatności za wynajem biura. Taki kredyt może przyjmować formę kredytu obrotowego w rachunku bieżącym lub kredytu obrotowego w rachunku kredytowym.

Jeśli wybierzesz kredyt obrotowy dla firm w rachunku bieżącym, bank przyzna Ci linię debetową z limitem środków. Dzięki linii kredytowej dla firm będziesz mógł sięgnąć po pieniądze w dowolnej chwili – zawsze wtedy, gdy będą potrzebne.

Gdy zdecydujesz się na kredyt obrotowy dla firm w rachunku kredytowym, bank wypłaci środki na firmowe konto jednorazowo (czasem w transzach). Spłata odbywa się w ratach w terminach wskazanych w harmonogramie.

Kredyt inwestycyjny to firmowy kredyt celowy przeznaczony na inwestycje. Warunkiem jego uzyskania jest nie tylko konieczność posiadania odpowiednio wysokiej zdolności kredytowej, ale także biznesplanu. Kredyt inwestycyjny to kredyt udzielany na indywidualnych warunkach, w formie najlepiej dostosowanej do potrzeb kredytobiorcy. Może być to kredyt odnawialny, karta kredytowa lub zwiększenie limitu na koncie firmowym.

Przedsiębiorcy, którzy szukają zewnętrznych źródeł finansowania nieruchomości, często sięgają także po kredyt hipoteczny dla firm.

Kredyt dla nowych firm – czy to możliwe?

Wielu przedsiębiorców rozważających rozpoczęcie własnego biznesu zastanawia się, czy banki udzielają kredytów na start firmy i kredytów dla firm poniżej 12 miesięcy. Pozyskanie takiego finansowania, choć niełatwe, jest możliwe. Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na kredyt na rozpoczęcie działalności gospodarczej, skorzystaj ze wsparcia doświadczonego eksperta. Dzięki współpracy z Expanderem pozyskasz kredyt dla firm na start (także kredyt dla nowych firm bez zabezpieczeń) możliwie szybko, bezstresowo, a przede wszystkim – skutecznie.

Jak uzyskać kredyt dla firm z Expanderem?

Chcesz uzyskać kredyt na działalność gospodarczą, pożyczkę dla firm, kredyt dla nowych firm bez zabezpieczeń?

 • Wypełnij krótki formularz kontaktowy dostępny na stronie www.expander.pl i poczekaj na kontakt telefoniczny eksperta.
 • Podczas spotkania specjalista zbierze od Ciebie wszystkie dane potrzebne do znalezienia firmowego kredytu. Na ich podstawie znajdzie oferty, które najlepiej spełnią Twoje oczekiwania i przedstawi je wraz z dokładnymi danymi oraz stymulacjami. Twoim zadaniem będzie ostateczny wybór „tej jedynej”.
 • Aby końcowa umowa firmowej pożyczki nie zawierała niekorzystnych zapisów, ekspert finansowy wesprze Cię w procesie negocjacji z bankiem.
 • Ostatnim etapem będzie podpisanie umowy i wypłata środków.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę na firmę z pomocą Expandera?

Dzięki pomocy Expandera:

 • pozyskasz firmowy kredyt (także kredyt dla firm działających poniżej 12 miesięcy i kredyt dla firm na oświadczenie) na korzystnych warunkach – dostosowany do specyfiki Twojego biznesu, oczekiwań i możliwości finansowych;
 • nie będziesz musiał samodzielnie porównywać ofert firmowych pożyczek w poszczególnych bankach;
 • unikniesz błędów (także tych popełnianych zupełnie nieświadomie), towarzyszących procesowi wnioskowania o kredyt na działalność;
 • zminimalizujesz stres towarzyszący kontaktom z pracownikami banku. Wiele czynności okołokredytowych weźmie na swoje barki ekspert finansowy;
 • zyskasz wsparcie w negocjacjach z kredytodawcą. Jego efektem mogą być nie tylko korzystniejsze warunki finansowe, ale także wyeliminowane ryzyka niekorzystnych zapisów w umowie firmowego kredytu.

Dlaczego właśnie Expander

Expander to niekwestionowany lider w branży pośrednictwa finansowego w Polsce. Od 2000 roku dostarcza najlepsze rozwiązania finansowe dla klientów indywidualnych i firm. Współpracując z renomowaną instytucją o ogólnopolskim zasięgu zyskasz wsparcie kompetentnego, równego bankowi partnera. Dzięki temu osiągniesz zdecydowanie więcej niż działając na własną rękę.

W ofercie Expandera znajdują się produkty największych polskich banków takich jak: Alior Bank, BNP Paribas, Idea Bank, Neo Bank, BNP Paribas, ING Bank Śląski, Nest Bank, Plus Bank, PKO Bank Polski, mBank, Bank Pocztowy, PEKAO, Millenium Bank. Tak szeroka oferta zapewnia więc… równie szerokie możliwości wyboru.

To jednak nie wszystko. Klienci Expandera mogą liczyć na szereg dodatkowych korzyści. Są to m.in. zniżki na ubezpieczenie, wycenę nieruchomości czy zakupy w markecie budowlanym. Więcej na ten temat znajdziesz w „Szóstce Expandera”.