Kalkulatory kredytowe, hipoteczne, emerytalne i ubezpieczeniowe

Kalkulatory kredytowe

Oblicz realne koszty kredytu

Rata to nie wszystko. Sprawdź ile kosztuje kredyt hipoteczny i na jakie koszty musisz się przygotować.
Zaciągnięcie kredytu to nie tylko koszty związane z oprocentowaniem. W ich skład wchodzi również prowizja, czy ubezpieczenie, które znacząco mogą wpłynąć na ostateczną wysokość kwoty, którą będziesz musiał spłacić. W Expander, uwzględniliśmy Twoje potrzeby i przygotowaliśmy specjalny kalkulator, który obliczy realne koszty kredytu. W kilka chwil dowiesz się, ile tak naprawdę będziesz musiał oddać pieniędzy bankowi, a dodatkowego wsparcia udzieli Ci nasz ekspert.

Expander radzi:

Szukasz kredytu?

Porównaj online kredyty z 12 banków i sprawdź jak możesz zaoszczędzić!

Porównaj raty >

Oblicz ratę kredytu hipotecznego

Nowe mieszkanie, czy nowy dom? Jeśli myślisz o kredytcie, sprawdź ile może wynieść rata Twojego kredytu hipotecznego.
Kredyt hipoteczny to zobowiązanie, które przez długie lata będzie obciążało Twój portfel. Dlatego wybór oferty powinien być nie tylko przemyślany, ale również poprzedzony analizą i kalkulacjami. Samodzielnie nie będzie to łatwe zadanie, dlatego w Twoje ręce oddajemy specjalny kalkulator do obliczania rat kredytu hipotecznego.Wysokość raty kredytu hipotecznego zależy od wielu zmiennych, które uwzględnia nasza aplikacja. Na podstawie wprowadzonych danych otrzymasz kalkulację, którą będziesz mógł skonsultować z naszym ekspertem.

Expander radzi:

Szukasz kredytu?

Porównaj online kredyty z 13 banków i sprawdź jak możesz zaoszczędzić!

Porównaj raty >

Oblicz ratę kredytu gotówkowego

Remont mieszkania, czy nowy samochód? Niezależnie jaki jest Twój cel, warto sprawdzić jaka może być rata Twojego kredytu:
Na rynku jest mnóstwo ofert kredytów gotówkowych – w tym gąszczu może zgubić się nawet najlepszy znawca. By ułatwić Ci zadanie, opracowaliśmy kalkulator, który w kilka chwil obliczy

Expander radzi:

Szukasz kredytu?

Porównaj pożyczki online i sprawdź jak możesz zaoszczędzić!

Porównaj raty >

Raty stałe czy malejące?

Jaką formę spłaty rat kredytowych wybrać? Zobacz jakie są różnice i wybierz tą, która jest dla Ciebie lepsza.
Decydując się na kredyt hipoteczny bardzo często instytucja finansowa daje Ci możliwości wyboru rodzaju raty. Możemy  zaciągnąć zobowiązanie z ratą równą lub malejącą. Wybór danego wariantu będzie miał istotny wpływ na Twoją zdolność kredytową, czy całkowite koszty kredytu. Warto, więc skorzystać z naszego kalkulatora rat, by wybrać optymalne rozwiązanie dla siebie i swojego portfela.Kalkulator raty stałej czy malejącej, to porównywarka tych dwóch rodzajów rat. W zaledwie kilka chwil uzyskasz odpowiedź na pytanie: którą opcję wybrać. Nie zwlekaj i skorzystaj z naszego kalkulatora.

Połącz zobowiązania w jeden kredyt

Spłacasz kilka różnych zobowiązań? Sprawdź ile może zyskać na połączeniu (konsolidacji) kredytów. Dzięki temu możesz spłacać jedną niższą ratę.
Spłacanie kilku kredytów jest nie tylko niewygodne, ale również bardzo często nieopłacalne finansowo. Wiele banków oferuje kredyty konsolidacyjne, jednakże wybór tego najlepszego może być kłopotliwy. W Expanderze, dbając o Twoje finanse, opracowaliśmy kalkulator, który porówna i skonsoliduje Twoje zobowiązania.Nasz kalkulator konsolidacyjny to narzędzie, które jest w pełni darmowe i nie wymaga instalacji. Wystarczy, że wprowadzisz wysokość swoich comiesięcznych zobowiązań, a nasz kalkulator na podstawie danych, zaprezentuje różnicę pomiędzy obecną ratą, a nową po skonsolidowaniu zobowiązań.

Refinansowanie kredytu

Sprawdź czy warto zmienić swój kredyt hipoteczny na tańszy. Jeśli masz możliwość płacić mniej to na co czekać?
Warunki Twojego obecnego kredytu nie są dla Ciebie korzystne? Szukasz lepszej oferty, która obniży wysokość Twojej raty? Za pomocą naszego kalkulatora refinansowania kredytu, znajdziesz optymalne rozwiązanie dla siebie i swoich finansów.Kalkulator refinansowania kredytu to aplikacja, działająca na poziomie przeglądarki. Wystarczy, że wprowadzisz takie podstawowe informacje jak np. aktualne zadłużenie, wartość nieruchomości, a w ciągu kilku chwil otrzymasz informację, czy w Twojej sytuacji możliwa jest zmiana kredytu na lepszy i tańszy. Będziesz mógł też liczyć na wsparcie naszego eksperta.

Kalkulator zdolności kredytowej

Masz już jakąś ciekawą nieruchomość na oku? A może po prostu zastanawiasz się na co Cię stać? Sprawdź ile możesz dostać kredytu.
Chcesz zaciągnąć kredyt? Nie wiesz, czy Twoje obecne możliwości finansowe pozwolą na zrealizowanie planów? W Expander wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom – specjalnie dla Ciebie opracowaliśmy kalkulator zdolności kredytowej.Kalkulator zdolności kredytowej w naszym serwisie to prosta w obsłudze aplikacja, która na podstawie wprowadzonych przez Ciebie danych, obliczy Twoją zdolność kredytową. Szybko sprawdzisz jakiej wysokości kredyt na mieszkanie lub dom możesz zaciągnąć.Bez wychodzenia z domu poznasz swoje możliwości finansowe, a na wszystkie Twoje pytania odpowie nasz ekspert.

Expander radzi:

Szukasz kredytu?

Porównaj online kredyty z 13 banków i sprawdź jak możesz zaoszczędzić!

Porównaj raty >

Kalkulatory emerytalne

Dodatkowa emerytura

Wypłacaj sobie emeryturę jaką chcesz. Oblicz ile możesz uzbiertać i ile realnie będziesz mógł sobie wypłacać co miesiąc.
O przyszłej emeryturze warto zacząć myśleć jak najwcześniej. Dlaczego? Ponieważ comiesięczne składki do ZUS mogą nie zapewnić komfortowej jesieni życia. W związku z tym, niezależnie od wieku, należy już teraz rozejrzeć się za alternatywną. Dzięki regularnemu oszczędzaniu, można wypracować dodatkową emeryturę. Ile odkładać? Ile można w ten sposób uzbierać? Na te pytania odpowie nasz kalkulator emerytalny.Zawsze możesz skonsultować się z naszym ekspertem. Jego usługi są bezpłatne i niezobowiązujące.

Prywatna emerytura

O emeryturę najlepiej zadbać samemu. Nikt Ci tyle nie da ile samemu możesz uzbierać. Sprawdź w naszym kalkulatorze jak stworzyć prywatną emeryturę aby cieszyć się wyższym standardem życia kiedy przyjdzie czas na odpoczynek od pracy.
Przyszłe emerytury wypłacane z ZUS stoją pod znakiem zapytania, dlatego warto już teraz wziąć sprawy w swoje ręce i postawić na prywatną emeryturę. Nasi eksperci z pewnością pomogą Ci w tym zadaniu, jednak zachęcamy również do skorzystania z naszego kalkulatora prywatnej emerytury. Z jego pomocą nie tylko sprawdzisz ile warto odkładać aby Twoja prywatna emerytura zapewniła Ci dostatnie życie.Skorzystanie z naszego kalkulatora jest niezobowiązujące i ma na celu ułatwić Ci decyzję w wyborze najlepszego wariantu oszczędzania na emeryturę. Wsparcie otrzymasz również od naszego profesjonalnego eksperci.

Kalkulatory ubezpieczeniowe

Ubezpieczenia dziecka

Dzieci mają różne pomysły na zabawy. Sprawdź zatem ile kosztuje ochrona ubezpieczeniowa dla Twojej pociechy i co gwarantuje.
Posiadanie dziecka, to nie tylko radość i szczęście, ale również szereg obowiązków. Jako Expander chcemy pomóc zapewnić Twojemu dziecku najlepszą ochronę w życiu codziennym, dlatego przygotowaliśmy specjalny kalkulator ubezpieczeniowy. Za jego pomocą poznasz poziom ochrony dostępny przy określonej składce. Dowiesz się też, czym różnią się poszczególne zakresy ochrony ubezpieczeniowej przy ubezpieczeniu na życie.Skorzystaj już dziś z naszego kalkulatora ubezpieczeń i otocz najlepszą ochroną swoje dziecko. Przy tym niełatwym wyborze wesprze Cię również nasz ekspert. Zapraszamy.

Ubezpieczenie nieruchomości

Ubezpieczenie nieruchomości jest dobrowolne, jednakże dla każdego właściciela powinno być ono wewnętrznym obowiązkiem. Jednakże wachlarz ubezpieczeń majątkowych na rynku jest szeroki.  Wśród wielu konkurencyjnych ofert nie jest łatwo wybrać tą najlepszą. W związku z tym, by ułatwić Ci zadanie, przygotowaliśmy kalkulator ubezpieczenia nieruchomości. Korzystając z jego możliwości w ciągu kilku chwil poznasz zakres ochrony Twojej nieruchomości i koszt polisy.Opracowany przez nas kalkulator ubezpieczenia nieruchomości prezentuje wyniki kilku wariantów ochrony, więc możesz jeszcze lepiej dopasować ofertę do swoich potrzeb. W razie pytań wesprze Cię nasz ekspert. Zapraszamy.

Jaką potrzebuję sumę ubezpieczenia?

Sprawdź na jaką sumę powinieneś się ubezpieczyć. Odpowiedz na pięć prostych pytań dotyczących przychodów i wydatków gospodarstwa domowego:
Czy wiesz na jaką sumę warto się ubezpieczyć? Sprawdź w kilkanaście sekund jakiego poziomu ochrony potrzebujesz w swojej sytuacji życiowej. Nasz kalkulator umożliwia poznanie realnej sumy ubezpieczenia zależnej etapu życia na jakim się znajdujesz.Pamiętaj, że ubezpieczenie na życie to wyjątkowo indywidualny produkt, który często wymaga dokładnej analizy potrzeb. Dlatego polecamy kontakt z naszym ekspertem, który bezpłatnie pomoże w dobraniu odpowiedniej dla Ciebie oferty. Tymczasem zapraszamy do skorzystania z naszego kalkulatora ubezpieczenia.

Kontakt