Kalkulatory kredytowe, hipoteczne, inwestycyjne, emerytalne i ubezpieczeniowe

Kalkulatory kredytowe

Oblicz realne koszty kredytu

Rata to nie wszystko. Sprawdź ile kosztuje kredyt hipoteczny i na jakie koszty musisz się przygotować.
Zaciągnięcie kredytu to nie tylko koszty związane z oprocentowaniem. W ich skład wchodzi również prowizja, czy ubezpieczenie, które znacząco mogą wpłynąć na ostateczną wysokość kwoty, którą będziesz musiał spłacić. W Expander, uwzględniliśmy Twoje potrzeby i przygotowaliśmy specjalny kalkulator, który obliczy realne koszty kredytu. W kilka chwil dowiesz się, ile tak naprawdę będziesz musiał oddać pieniędzy bankowi, a dodatkowego wsparcia udzieli Ci nasz ekspert.

Oblicz ratę kredytu hipotecznego

Nowe mieszkanie, czy nowy dom? Jeśli myślisz o kredytcie, sprawdź ile może wynieść rata Twojego kredytu hipotecznego.
Kredyt hipoteczny to zobowiązanie, które przez długie lata będzie obciążało Twój portfel. Dlatego wybór oferty powinien być nie tylko przemyślany, ale również poprzedzony analizą i kalkulacjami. Samodzielnie nie będzie to łatwe zadanie, dlatego w Twoje ręce oddajemy specjalny kalkulator do obliczania rat kredytu hipotecznego. Wysokość raty kredytu hipotecznego zależy od wielu zmiennych, które uwzględnia nasza aplikacja. Na podstawie wprowadzonych danych otrzymasz kalkulację, którą będziesz mógł skonsultować z naszym ekspertem.

Oblicz ratę kredytu gotówkowego

Remont mieszkania, czy nowy samochód? Niezależnie jaki jest Twój cel, warto sprawdzić jaka może być rata Twojego kredytu:
Na rynku jest mnóstwo ofert kredytów gotówkowych – w tym gąszczu może zgubić się nawet najlepszy znawca. By ułatwić Ci zadanie, opracowaliśmy kalkulator, który w kilka chwil obliczy ratę kredytu gotówkowego. Nasza aplikacja to proste i darmowe narzędzie – na podstawie wprowadzonych danych, otrzymasz kalkulację wysokości raty i całkowitego kosztu pożyczki. Pamiętaj, że na każdym etapie wyboru kredytu możesz liczyć na wsparcie eksperci Expandera.

Raty stałe czy malejące?

Jaką formę spłaty rat kredytowych wybrać? Zobacz jakie są różnice i wybierz tą, która jest dla Ciebie lepsza.
Decydując się na kredyt bardzo często instytucja finansowa daje Ci możliwości wyboru rodzaju raty. Możemy  zaciągnąć zobowiązanie z ratą równą lub malejącą. Wybór danego wariantu będzie miał istotny wpływ na Twoją zdolność kredytową, czy całkowite koszty kredytu. Warto, więc skorzystać z naszego kalkulatora rat, by wybrać optymalne rozwiązanie dla siebie i swojego portfela. Kalkulator raty stałej czy malejącej, to porównywarka tych dwóch rodzajów rat. W zaledwie kilka chwil uzyskasz odpowiedź na pytanie: którą opcję wybrać. Nie zwlekaj i skorzystaj z naszego kalkulatora.

Połącz zobowiązania w jeden kredyt

Spłacasz kilka różnych zobowiązań? Sprawdź ile może zyskać na połączeniu (konsolidacji) kredytów. Dzięki temu możesz spłacać jedną niższą ratę.
Spłacanie kilku kredytów jest nie tylko niewygodne, ale również bardzo często nieopłacalne finansowo. Wiele banków oferuje kredyty konsolidacyjne, jednakże wybór tego najlepszego może być kłopotliwy. W Expanderze, dbając o Twoje finanse, opracowaliśmy kalkulator, który porówna i skonsoliduje Twoje zobowiązania. Nasz kalkulator konsolidacyjny to narzędzie, które jest w pełni darmowe i nie wymaga instalacji. Wystarczy, że wprowadzisz wysokość swoich comiesięcznych zobowiązań, a nasz kalkulator na podstawie danych, zaprezentuje różnicę pomiędzy obecną ratą, a nową po skonsolidowaniu zobowiązań.

Refinansowanie kredytu

Sprawdź czy warto zmienić swój kredyt hipoteczny na tańszy. Jeśli masz możliwość płacić mniej to na co czekać?
Warunki Twojego obecnego kredytu nie są dla Ciebie korzystne? Szukasz lepszej oferty, która obniży wysokość Twojej raty? Za pomocą naszego kalkulatora refinansowania kredytu, znajdziesz optymalne rozwiązanie dla siebie i swoich finansów. Kalkulator refinansowania kredytu to aplikacja, działająca na poziomie przeglądarki. Wystarczy, że wprowadzisz takie podstawowe informacje jak np. aktualne zadłużenie, wartość nieruchomości, a w ciągu kilku chwil otrzymasz informację, czy w Twojej sytuacji możliwa jest zmiana kredytu na lepszy i tańszy. Będziesz mógł też liczyć na wsparcie naszego eksperta.

Kalkulator zdolności kredytowej

Masz już jakąś ciekawą nieruchomość na oku? A może po prostu zastanawiasz się na co Cię stać? Sprawdź ile możesz dostać kredytu.
Chcesz zaciągnąć kredyt? Nie wiesz, czy Twoje obecne możliwości finansowe pozwolą na zrealizowanie planów? W Expander wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom – specjalnie dla Ciebie opracowaliśmy kalkulator zdolności kredytowej. Kalkulator zdolności kredytowej w naszym serwisie to prosta w obsłudze aplikacja, która na podstawie wprowadzonych przez Ciebie danych, obliczy Twoją zdolność kredytową. Szybko sprawdzisz jakiej wysokości kredyt możesz zaciągnąć. Bez wychodzenia z domu poznasz swoje możliwości finansowe, a na wszystkie Twoje pytania odpowie nasz ekspert.

Kalkulatory inwestycyjne

Ile zgromadzę oszczędzając?

Oblicz ile możesz zgoromadzić oszczędzając regularnie niewielką kwotę
Oszczędzać można z różnych powodów: na emeryturę, zakup mieszkania, czy realizację marzeń. Warto jednak mieć plan i wiedzieć dokąd może Cię on zaprowadzić. W ustaleniu tego pomoże Ci nasz kalkulator, który po uwzględnieniu wprowadzonych danych, obliczy wysokość uzbieranej kwoty. Kalkulator oszczędności jest bardzo prosty w obsłudze – uzupełnienie go, nie zajmie Ci więcej niż kilka chwil. Z pomocą naszej aplikacji dowiesz się ile zgromadzisz kapitału, ile zwrotu przyniesie Twoja inwestycja i jaki podatek zapłacisz.

Jak długo oszczędzać, aby uzbierać odpowiedni kapitał?

Sprawdź jak długo trzeba oszczędzać aby uzbierać odpowiedni kapitał
Chcesz finansowo zabezpieczyć swoją przyszłość? A może masz konkretne marzenie do zrealizowania? Niezależnie, jaki masz cel do wykonania, z naszym kalkulatorem dowiesz się, jak skutecznie i najszybciej uzbierać odpowiedni kapitał. Bez wyrzeczeń, z ryzykiem lub bez – ostateczna decyzja będzie należeć do Ciebie. Z pomocą darmowego kalkulatora zapoznasz się z możliwościami zainwestowania pieniędzy, a także uzyskasz odpowiedź na pytanie: jak długo będziesz musiał oszczędzać, by zrealizować swój cel. Fachowymi poradami wesprze Cię również nasz ekspert. Już teraz zapraszamy do skorzystania z naszego kalkulatora.

Ile będą warte moje oszczędności w przyszłości?

Sprawdź ile realnie będą warte Twoje oszczędności w przyszłości. Wpływ na ich wysokość ma nie tylko stopa zwrotu, ale także inflacja i podatki.
Posiadasz oszczędności, inwestycje i zastanawiasz się ile będą one warte za kilka, czy kilkanaście lat? Samodzielne poszukiwanie odpowiedzi może być stosunkowo trudne. Dlatego specjalnie dla Ciebie, udostępniliśmy nasz kalkulator wartości Twoich oszczędności w przyszłości. Nasza aplikacja jest w pełni darmowa – uzupełnienie pól nie powinno zająć Ci dłużej niż kilka chwil. Na końcu otrzymasz informacje na temat wartości swoich oszczędności przed i po opodatkowaniu. Natomiast, wszystkie niejasności wytłumaczy Ci nasz profesjonalny ekspert.

Ile odkładać regularnie, aby uzbierać potrzebny kapitał?

Inwestując regularnie zawsze dobrze wyznaczyć sobie cel. Pomyśl ile będziesz potrzebować pieniędzy w przyszłości i zobacz ile warto odkładać:
Twoim celem jest dostatnie życie na emeryturze, a może chcesz zakupić nieruchomość swoich marzeń? Do realizacji planów potrzebny będzie Ci odpowiedni kapitał. Jeśli go nie posiadasz, to już dziś warto rozważyć możliwości oszczędzania. Z naszym kalkulatorem ułatwimy Ci zadanie. Aplikacja, którą przygotowaliśmy, określi jakiej wysokości kwotę należało by regularnie odkładać, żeby zrealizować swój cel. Z naszego kalkulatora możesz korzystać bezpłatnie. Dodatkowo otrzymasz wsparcie eksperci Expandera.

Ile zarobię na lokacie?

Ile zarobisz na lokacie a ile pochłonie podatek, tego dowiesz się dzięki naszemu kalkulatorowi:
Jeśli posiadasz oszczędności i chcesz je zainwestować bez ryzyka, to umieszczenie pieniędzy na lokacie będzie optymalnym rozwiązaniem. Wybór odpowiedniej oferty może nie być łatwy, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie kalkulator lokat, który obliczy Twój realny zysk. Kalkulator lokat - z jego pomocą dowiesz się m.in. ile zyskasz, ile będzie kosztować Cię podatek Belki. Zapraszamy do skorzystania. Przy wyborze najlepszego produktu, możesz również liczyć na wsparcie eksperci Expandera.

Oprocentowanie nominalne, realne, efektywne

Czy oprocentowanie podawane w reklamie to realny zysk? Sprawdź jak to wygląda w praktyce.
Posiadasz kapitał, który chcesz optymalnie zainwestować? Szukasz produktu, który pomnoży Twój kapitał? W Expander nie tylko znajdziesz najlepszą ofertę, ale również będziesz mógł skorzystać z naszego kalkulatora, który porówna dla Ciebie oprocentowania: nominalne, realne oraz efektywne. Dzięki temu dowiesz się jak realnie pracują dla Ciebie Twoje oszczędności. Z naszej aplikacji możesz korzystać całkowicie bezpłatnie. Wystarczy, że wprowadzisz wymagane dane i to na ich podstawie dowiesz się ile nominalnie, realnie i efektywnie zarabiasz na swoim kapitale. Jeśli masz pytania, zawsze możesz skonsultować się z naszym ekspertem finansowym.

Jaką masz roczną stopę zwrotu z inwestycji?

Sprawdź jaką masz stopę zwrotu ze swojej inwestycji w skali roku.
Oszczędzasz, a może dopiero poszukujesz odpowiedniego instrumentu finansowego dla swoich pieniędzy? Przygotowaliśmy dla Ciebie kalkulator, który obliczy roczną stopę zwrotu inwestycji. Posiadając taką wiedzę, zyskujesz możliwość weryfikacji czy Twój produkt dostarcza Ci oczekiwanych zysków. Zawsze możesz porównać wynik z naszą aktualną ofertą inwestycyjną. Nasz kalkulator rocznej stopy zwrotu inwestycji , będzie wymagał od Ciebie podania kilku podstawowych danych. Na podstawie wprowadzonych informacji poznasz realny średnioroczny zysk. Zachęcamy już dzisiaj do skorzystania z naszej w pełni darmowej aplikacji.

Mój kapitał na przyszłość

Warto mieć marzenia i je spełniać. Niektóre z nich wymagają dobrego planowania finansów. Sprawdź ile będziesz potrzebować i ile warto odkładać aby marzenia się spełniły.
Pieniądze, które leżą na koncie tracą na wartości. Dlatego już teraz warto zainteresować się możliwościami, jakie daje inwestowanie. Twój kapitał, dzięki wyborowi optymalnego produktu finansowego, w przyszłości może zapewnić Ci spokojną emeryturę lub umożliwi zrealizowanie marzeń. Jeśli chcesz pomnożyć swoje pieniądze, to skorzystaj z naszego kalkulatora kapitału na przyszłość. Nasz kalkulator to proste, ale funkcjonalne narzędzie, którego uzupełnienie nie zajmie Ci więcej niż kilka minut. Z jego pomocą dowiesz się, jaka będzie oczekiwana stopa zwrotu, gdy zdecydujesz się na wybór danego sposobu zainwestowania pieniędzy.

Kapitał na przyszłość dziecka

Jeśli jesteś rodzicem, na pewno zastanawiasz się jak zadbać o finansową przyszłość dziecka. Policz ile warto odkładać, aby zapewnić mu lepszy start w dorosłe życie.
Już dzisiaj możesz pomyśleć o przyszłości swojego dziecka i rozpocząć oszczędzanie na wyzwania, jakie czekają go w życiu. Do wyboru masz cały wachlarz możliwości i tylko od Ciebie zależy, na który wariant się zdecydujesz. By ułatwić Ci zadanie, przygotowaliśmy specjalny kalkulator planowania przyszłości finansowej dziecka. Dzięki kilku prostym krokom naszego kalkulatora, dowiesz się w jaki sposób skutecznie  zbudować kapitał, który ułatwi start Twojego dziecka w dorosłe życie. Podjęcie ostatecznej decyzji ułatwi Ci również nasz dedykowany ekspert. Zapraszamy!

Co się bardziej opłaca: jednorazowo czy regularnie?

Zastanawiasz się jak oszczędzać efektywnie? Porównaj dwa modele – oszczędzanie regularne i zainwestowanie określonej sumy jednorazowo. Zobacz jak to działa.
Oszczędzanie i inwestowanie pieniędzy wiąże się z wieloma korzyściami, co wielokrotnie podkreślaliśmy. Jednakże, problemem może być wybór odpowiedniej ścieżki i produktu, który pozwoli pomnożyć kapitał. By ułatwić Ci zadanie, przygotowaliśmy kalkulator, który porówna dla Ciebie oszczędzanie regularne z zyskami z jednorazowej inwestycji. W ten sposób dowiesz się, który wariant będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem i pozwoli uzyskać optymalne korzyści. Zapraszamy do skorzystania z naszego w pełni darmowego kalkulatora. Do Twojej dyspozycji będzie również nasz ekspert, który wyczerpująco odpowie na Twoje pytania.

Kalkulatory emerytalne

Dodatkowa emerytura

Wypłacaj sobie emeryturę jaką chcesz. Oblicz ile możesz uzbiertać i ile realnie będziesz mógł sobie wypłacać co miesiąc.
O przyszłej emeryturze warto zacząć myśleć jak najwcześniej. Dlaczego? Ponieważ comiesięczne składki do ZUS mogą nie zapewnić komfortowej jesieni życia. W związku z tym, niezależnie od wieku, należy już teraz rozejrzeć się za alternatywną. Dzięki regularnemu oszczędzaniu, można wypracować dodatkową emeryturę. Ile odkładać? Ile można w ten sposób uzbierać? Na te pytania odpowie nasz kalkulator. Zawsze możesz skonsultować się z naszym ekspertem. Jego usługi są bezpłatne i niezobowiązujące.

Prywatna emerytura

O emeryturę najlepiej zadbać samemu. Nikt Ci tyle nie da ile samemu możesz uzbierać. Sprawdź w naszym kalkulatorze jak stworzyć prywatną emeryturę aby cieszyć się wyższym standardem życia kiedy przyjdzie czas na odpoczynek od pracy.
Przyszłe emerytury wypłacane z ZUS stoją pod znakiem zapytania, dlatego warto już teraz wziąć sprawy w swoje ręce i postawić na prywatną emeryturę. Nasi eksperci z pewnością pomogą Ci w tym zadaniu, jednak zachęcamy również do skorzystania z naszego kalkulatora. Z jego pomocą nie tylko sprawdzisz ile warto odkładać aby Twoja prywatna emerytura zapewniła Ci dostatnie życie. Skorzystanie z naszego kalkulatora jest niezobowiązujące i ma na celu ułatwić Ci decyzję w wyborze najlepszego wariantu oszczędzania na emeryturę. Wsparcie otrzymasz również od naszego profesjonalnego eksperci.

Kalkulatory ubezpieczeniowe

Ubezpieczenia dziecka

Dzieci mają różne pomysły na zabawy. Sprawdź zatem ile kosztuje ochrona ubezpieczeniowa dla Twojej pociechy i co gwarantuje.
Posiadanie dziecka, to nie tylko radość i szczęście, ale również szereg obowiązków. Jako Expander chcemy pomóc zapewnić Twojemu dziecku najlepszą ochronę w życiu codziennym, dlatego przygotowaliśmy specjalny kalkulator ubezpieczeniowy. Za jego pomocą poznasz poziom ochrony dostępny przy określonej składce. Dowiesz się też, czym różnią się poszczególne zakresy ochrony ubezpieczeniowej. Skorzystaj już dziś z naszego kalkulatora ubezpieczeń i otocz najlepszą ochroną swoje dziecko. Przy tym niełatwym wyborze wesprze Cię również nasz ekspert. Zapraszamy.

Ubezpieczenie nieruchomości

Ubezpieczenie nieruchomości jest dobrowolne, jednakże dla każdego właściciela powinno być ono obowiązkiem. Wśród wielu,konkurencyjnych ofert, nie jest łatwo wybrać tą najlepszą. W związku z tym, by ułatwić Ci zadanie, przygotowaliśmy kalkulator ubezpieczenia nieruchomości. Korzystając z jego możliwości w ciągu kilku chwil poznasz zakres ochrony Twojej nieruchomości i koszt polisy. Opracowany przez nas kalkulator ubezpieczenia nieruchomości prezentuje wyniki kilku wariantów ochrony, więc możesz jeszcze lepiej dopasować ofertę do swoich potrzeb. W razie pytań wesprze Cię nasz ekspert. Zapraszamy.

Jaką potrzebuję sumę ubezpieczenia?

Sprawdź na jaką sumę powinieneś się ubezpieczyć. Odpowiedz na pięć prostych pytań dotyczących przychodów i wydatków gospodarstwa domowego:
Czy wiesz na jaką sumę warto się ubezpieczyć? Sprawdź w kilkanaście sekund jakiego poziomu ochrony potrzebujesz w swojej sytuacji życiowej. Nasz kalkulator umożliwia poznanie realnej sumy ubezpieczenia zależnej etapu życia na jakim się znajdujesz. Pamiętaj, że ubezpieczenie na życie to wyjątkowo indywidualny produkt, który często wymaga dokładnej analizy potrzeb. Dlatego polecamy kontakt z naszym ekspertem, który bezpłatnie pomoże w dobraniu odpowiedniej dla Ciebie oferty. Tymczasem zapraszamy do skorzystania z naszego kalkulatora ubezpieczenia.

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz, oddzwonimy:
Pola oznaczone * są wymagane

Administratorem danych osobowych jest Expander Advisors Sp. z o.o., który przetwarza dane osobowe w celach i na zasadach określonych w Polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania. Więcej informacji o ochronie danych osobowych w Polityce prywatności.