SPECJALNE OFERTY NIERUCHOMOŚCI

Warszawa – Targówek

Nowoczesny kompleks mieszkaniowy z lokalami usługowymi na  parterach i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym,  zlokalizowany na warszawskim Targówku w sąsiedztwie Lasku Bródnowskiego. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji zaplanowano stację II linii metra. Budynek zaprojektowano w spokojnej tonacji kolorystycznej – bieli i szarości ze szlachetnymi okładzinami ceramicznymi. Elementem charakterystycznym budynków jest ich parter o wysokości 5 metrów, gdzie zaplanowano […]

Zobacz szczegóły oferty

Wrocław – Krzyki

Zamieszkaj w najbardziej prestiżowej dzielnicy mieszkaniowej Wrocławia –zielonej enklawie tętniącego życiem miasta, willowej okolicy Grabiszynka i Borka, u zbiegu ulic Hallera i Ojca Beyzyma. Przestrzeń osiedla oferuje lokatorom poczucie bycia w centrum zdarzeń, zachowując jednocześnie kameralną atmosferą. Lokalizacja zaspokaja najistotniejsze potrzeby mieszkańców: bliskość niezbędnych punktów usługowych, szkół, centrów handlowych oraz dostęp do terenów rekreacyjnych przy […]

Czytaj więcej

Wrocław – Stare Miasto

Nowoczesne osiedle zlokalizowane na Starym Mieście we Wrocławiu. Wyjątkowe położenie w centrum, w kameralnej części ulicy Tęczowej, zapewnia doskonały dostęp do infrastruktury miejskiej. Pozwala zachować odpowiednią harmonię między miejscem zamieszkania, a przestrzenią miejską, gwarantuje właściwy city – life balance. To pełna swoboda codziennego życia i niezależność w zarządzaniu własnym czasem. Stąd wszędzie jest blisko – […]

Czytaj więcej

Wrocław – Biskupin

Wyjątkowe, nowe apartamenty, łączące  komfort, nowoczesność i piękno!  Doskonała lokalizacja – Biskupin – dzielnica głęboko sięgająca w tradycje z bardzo dobrą opinią mieszkańców i prestiżem lokalizacji rezydencjonalnej. W 2012r. inwestycja  została oznaczona  nagrodą za Najlepszy Projekt Mieszkaniowy. Ogólnopolski konkurs organizował Polski Związek Firm Deweloperskich, a deweloperzy zgłosili łącznie 46 inwestycji we wszystkich  największych miastach Polski. […]

Czytaj więcej
Wczytaj więcejwięcej

Aktualności

15 marca 2018 | Komentarze i analizy

Polski rynek nieruchomości – Marzec 2018

Stabilna sytuacja cenowa w Warszawie i Gdańsku, spadki cen w Krakowie i Wrocławiu – tak w dużym skrócie można nakreślić obecną sytuację na rynku wtórnym mieszkań w największych miastach w Polsce. Miniony miesiąc przyniósł również dobre informacje dla osób planujących zaciągnięcie kredytu hipotecznego. Po pierwsze, spadła średnia marża w ofertach z wysokim (25%) wkładem własnym. [...]
Czytaj więcej
Zobacz więcej aktualnościwięcej

Jak działamy

1. CEL ZAKUPU

Proces poszukiwań dostosujemy do celu zakupu.

Wspólnie określimy cel zakupu, a następnie ustalimy listę priorytetów. Jeżeli szukasz nieruchomości w celach mieszkaniowych, skoncentrujemy się na najważniejszych dla Ciebie cechach. Gdy celem zakupu jest inwestycja, najistotniejszym czynnikiem będzie dla nas szacowane ROE.

2. WYBÓR LOKALIZACJI

Lokalizacja to znacznie więcej niż odległość od Centrum.

Stosujemy metodę porównawczą dostępnych lokalizacji, aby ocenić ich atrakcyjność. Szukamy miejsc, które najlepiej spełnią Twoje oczekiwania. Sprawdzamy czas dojazdu do wybranych przez Ciebie punktów oraz oceniamy otoczenie budynku.

3. SELEKCJA OFERT

Nie ograniczamy wyboru, pracujemy na całym rynku.

W wybranej przez Ciebie lokalizacji mogą znajdować się tysiące ofert sprzedaży, dlatego stworzyliśmy usługę, w ramach której przeszukamy dla Ciebie cały rynek nieruchomości. W zależności od Twoich preferencji szukamy ofert z rynku wtórnego lub pierwotnego.

4. PREZENTACJA

Pierwsze wrażenie uzupełniamy dokładną analizą.

Zwrócimy Twoją uwagę na wszystkie elementy, które należy ocenić przed podjęciem decyzji. Zadamy Sprzedającemu nawet najtrudniejsze pytania aby upewnić się, że nic nie zaskoczy Cię po zakupie. Otrzymasz od nas: listę rzeczy, które należy sprawdzić podczas oglądania nieruchomości.

5. NEGOCJACJE

Przygotujemy konkretne argumenty.

Wspólnie określimy optymalne parametry transakcji, a następnie przygotujemy strategię ich realizacji. W negocjacjach najważniejsze są argumenty, dlatego zbierzemy wszystkie potrzebne informacje. Otrzymasz od nas: listę argumentów, które warto wykorzystać podczas negocjacji.

6. DOKUMENTY

Dokładnie sprawdzimy wszystkie dokumenty.

Zanim podejmiesz ostateczną decyzję przygotujemy raport o stanie prawnym nieruchomości, a także listę potrzebnych dokumentów wraz z instrukcją jak je zdobyć. Otrzymasz od nas: rekomendację zapisów, które powinny znaleźć się w umowie przedwstępnej lub deweloperskiej.

7. TRANSAKCJA

Odpowiadamy za sprawny przebieg transakcji.

Dbamy o bezpieczeństwo i sprawny przebieg transakcji. Koordynujemy przepływ informacji oraz dokumentów. Weryfikujemy realizację zawartych ustaleń. Zabezpieczamy transakcję, dysponujemy polisą OC o wartości 500 000 EUR.

8. PRZEKAZANIE NIERUCHOMOŚCI

Przygotujemy przekazanie nieruchomości.

Zaplanujemy proces przekazania nieruchomości i dopilnujemy, żeby wszystko odbyło się zgodnie z ustaleniami. Przygotujemy wzór protokołu zdawczo-odbiorczego oraz udzielmy wsparcia przy jego uzupełnieniu.

9. PO TRANSAKCJI

Finalizacja zakupu nie kończy naszej współpracy.

Po zakończonej transakcji nadal możesz liczyć na naszą pomoc. Otrzymasz od nas informację, co należy zrobić po zakupie nieruchomości. W razie potrzeby polecimy również sprawdzoną firmę wykończeniową.

Partnerzy

EXPANDER – NIEZAWODNY PARTNER DEWELOPERA

Każdemu deweloperowi zależy na sprzedaży za jak najwyższą cenę w najkrótszym możliwym czasie. W obliczu rosnącej podaży mieszkań, rynek nieruchomości staje się rynkiem klienta. Ważny jest zatem wybór doświadczonego i wiarygodnego partnera wspierającego go w doborze i efektywnym uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego, a jednocześnie w szybkiej sprzedaży inwestycji.

Takim partnerem jest właśnie Expander.

Nasza oferta dla Dewelopera:

•    maksymalne i efektywne wsparcie Klienta w finansowaniu jego zakupu
•    utworzenie Deweloperskiego Działu Finansowego :
•    dedykowani do współpracy z Partnerem Eksperci Finansowi według ustaleń z Deweloperem
•    bliska współpraca Działu Sprzedaży z Ekspertem Finansowym  – przyspieszony proces kupna nieruchomości
•    szybsza realizacja celów Dewelopera, więcej zadowolonych klientów z dokonanej transakcji
•    pakiet usług wspierających sprzedaż i finansowanie inwestycji
•    kredyty deweloperskie
•    efektywna sprzedaż nieruchomości
•    ścisła współpraca PR i marketingowa z Expander wspomagająca sprzedaż inwestycji
•    szkolenia i warsztaty według ustaleń z Deweloperem

Nasza oferta dla Klientów:

•   atrakcyjne promocje wspierające sprzedaż
•   pośrednictwo
•   specjalne oferty bankowe dostępne tylko w Expander Advisors ( produkty na wyłączność) oraz skrócony czas decyzji kredytowej w wybranych bankach

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

e-mail: deweloper@expander.pl

Bartosz Kwieciński, kom. 504 132 397

Kontakt

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej:

Pola oznaczone * są wymagane