Bezpieczeństwo

Możesz otrzymać do 40% zniżki na ubezpieczenie wymarzonego mieszkania.1
Zapytaj eksperta o dostępne zniżki.

Specjalne zniżki

Zapłać mniej za wycenę nieruchomości. Pomożemy Ci także obniżyć inne koszty związane z zakupem mieszkania. Zapytaj eksperta o wszystkie dostępne zniżki.

icons-08

Spokojna przyszłość

Bądź spokojny o swoją przyszłość. Posiadamy atrakcyjną ofertę produktów ubezpieczeniowych. Zabezpiecz swoje zdrowie i życie: tylko 21 zł za każde 100 tys. ochrony w przypadku poważnej choroby.2

prezent[1]

Prezent

Poleć eksperta i odbierz darmowy bilet do kina. 3

icons-18

Doświadczenie

Możesz nam zaufać, bo jesteśmy nr 1. Za naszym pośrednictwem udzielany jest już co 6. kredyt w Polsce. 4 To kilka tysięcy kredytów miesięcznie! U nas porównasz oferty i wybierzesz najkorzystniejszą, ponieważ od 20 lat współpracujemy z największymi bankami. Obsługujemy kompleksowo: znajdziemy dla Ciebie wymarzone mieszkanie, pomożemy je sfinansować i odpowiednio ubezpieczyć. Nasze usługi są bezpłatne – prowizję płacą banki. Dla Ciebie koszt kredytu jest taki sam jak w banku, a dodatkowo korzystasz z wielu przywilejów.

nieruchomosci5

Bajeczne wnętrze

Wygodnie się urządzisz. Odbierz zaproszenie u swojego eksperta. Dzięki naszej współpracy z Leroy Merlin otrzymasz pakiet korzyści, m.in.:
• 10% jednorazowego rabatu na zakupy
• Wizualizację 3D swojej kuchni lub łazienki za 1 grosz
• Indywidualne wsparcie Doradcy Klienta przez cały czas trwania zakupów


Wykorzystaj pakiet benefitów

Umów się na spotkanie z ekspertem!

  1. Zniżka naliczana jest od składki jednorazowej w przypadku objęcia ochroną na okres jednego roku, a jej ostateczna wysokość uzależniona jest od różnych okoliczności i czynników, w tym zakresu i rodzaju umowy ubezpieczeniowej oraz oferującego towarzystwa ubezpieczeniowego. Liczba oraz dostępność zniżek jest ograniczona. Informacje o aktualnych zniżkach dostępne są u Ekspertów Expander.
  2. Zaprezentowana w materiale wysokość składki ubezpieczeniowej ma charakter szacunkowy i została wyliczona wyłącznie przy zastosowaniu
    następujących założeń: Wariant II w rozumieniu ogólnych warunków ubezpieczenia, składka opłacana z częstotliwością miesięczną dla osoby w wieku 25 lat, z sumą ubezpieczenia w przypadku poważnego zachorowania w wysokości 100.000 złotych oraz na wypadek śmierci w wysokości: 1.000 złotych, z okresem ochrony ubezpieczeniowej wynoszącej 6 lat. Wysokość składki zależy od: zakresu ubezpieczenia, wysokości sum ubezpieczenia, okresu ubezpieczenia, częstotliwości opłacania składki, wieku ubezpieczonego oraz oceny poziomu ryzyka ubezpieczeniowego. Szczegółowy zakres umowy ubezpieczenia uregulowany jest w ogólnych warunkach ubezpieczenia i w załącznikach do tego dokumentu.
  3. Regulamin Promocji Bilet do kina dostępny jest na www.expander.pl w zakładce Regulamin Promocji.
  4. Pozycja spółki na rynku kredytów hipotecznych została ustalona w oparciu o dane ZFPF za I Q 2020 r. Udział w rynku (co 6–ty kredyt) został obliczony na podstawie danych wewnętrznych Expander oraz danych NBP za okres I kw. 2020 r.
  5. Regulamin Promocji „Rabaty na dzień dobry” dostępny jest na www.expander.pl w zakładce Regulamin Promocji.

Expander Advisors Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-189) przy ul. Inflanckiej 4B, wpisanej do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000287188, o kapitale zakładowym: 43.992.400,00 zł, NIP: 521-345-12-55, REGON: 141062210 („Expander”). Expander nie świadczy usługi doradczej w rozumieniu ustawy z dnia 23 marca 2017 r. o kredycie hipotecznym oraz o nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami oraz jest powiązanym pośrednikiem kredytu hipotecznego w jej rozumieniu. Expander wykonuje czynności pośrednictwa kredytowego w zakresie wynikającym z umów agencyjnych zawartych z bankami, których aktualna lista dostępna jest na www. expander.pl.