Czy wiesz, że…

różnica w koszcie między najtańszym, a najdroższym kredytem
hipotecznym przy kredycie o wartości 400 tys. może wynosić nawet

96 000 zł ? *

Wiemy o tym
z własnego doświadczenia

Codziennie bezpłatnie porównujemy dla naszych klientów oferty kredytów hipotecznych z 12 banków.

Co 4-ty kredyt hipoteczny w Polsce jest brany z pomocą naszych ekspertek i ekspertów finansowych.**

*Wyliczenia oparte są o różnicę całkowitej kwoty do zapłaty przez konsumenta pomiędzy najdroższa a najtańszą oferta dostępną za pośrednictwem Expander przy użyciu następujących założeń: kwota kredytu – mieszkanie o wartości 400 000 zł, 20% wkładu własnego, kredyt na 25 lat. Obliczenia według stanu na dzień 23.03.2022 r.

**Wyliczenia na podstawie danych ZFPF i raportu AMRON-SARFiN za okres II Q 2022 r

Jak to możliwe,
że nic nie płacisz?

Nasi Eksperci Finansowi nie pobierają żadnych prowizji od klienta. Za pomoc eksperta zapłaci bank, w którym weźmiesz kredyt. Nie powiększy to jednak kosztu kredytu. Korzystając z pośrednictwa Expandera masz w jednym miejscu dostęp do dokładnie takiej samej oferty jak odwiedzając każdy z banków osobno, a dodatkowo korzystasz z dedykowanych benefitów. 

❯ Bankowi to się opłaca, ponieważ ekspert wykonuje zadania, które w innym przypadku spadłyby na pracownika banku. Gdyby nie było Ekspertów Finansowych, to banki musiałyby zatrudnić znacznie więcej osób, zapewnić im miejsce i narzędzia do pracy itd. To wszystko kosztuje. 

Umów się na wstępną rozmowę
i ciesz się swoim wymarzonym mieszkaniem lub domem

Co dalej?

 Rozmowa z konsultantem – Zadzwoni do Ciebie nasz konsultant, aby umówić na spotkanie z Ekspertem Finansowym. Pamiętaj! Jeśli nie wyrazisz na to oddzielnej zgody, nie będziemy dzwonić do Ciebie w przyszłości z żadnymi ofertami i promocjami. Nie musisz się martwić o swój spokój.

Spotkanie z Ekspertem Finansowym – Z Ekspertem Finansowym możesz spotkać się online lub stacjonarnie. Ustalicie plan działania, ekspert pomoże zdefiniować potrzeby i ocenić możliwości. To ważne niezależnie czy kredyt jest dla Ciebie bliską czy daleką perspektywą.

Analiza i porównanie – Ekspert porówna dla Ciebie oferty kredytów z 12 banków. Zapozna Cię ze wszystkimi aspektami – to czas na Twoje pytania oraz naszą pomoc w skompletowaniu niezbędnych dokumentów.

Wybór najkorzystniejszej oferty – Ekspert pomoże wybrać ci banki, do których wyślemy wnioski kredytowe. Ty wybierzesz ofertę, która spełni Twoje oczekiwania.

Podpisanie umowy – To już zaledwie jeden krok przed spełnieniem marzeń o własnej nieruchomości.

Nasze usługi są bezpłatne i bezpieczne
To banki płacą naszą prowizję. Dla Ciebie cena kredytu jest taka sama jak w banku, a dodatkowo korzystasz z wielu przywilejów.

Mamy dla Ciebie specjalne benefity.
Dla naszych Klientów mamy specjalne zniżki. Z nami oszczędzisz nie tylko czas, ale i pieniądze. Zapytaj eksperta o aktualne promocje.

ikona_medalu

Jesteśmy nr 1
U nas porównasz oferty i wybierzesz najkorzystniejszą, ponieważ od 21 lat współpracujemy z największymi bankami. Za naszym pośrednictwem udzielany jest już co 4. kredyt w Polsce**. To kilka tysięcy kredytów miesięcznie.

Administratorem danych osobowych jest Expander Advisors Sp. z o.o., który przetwarza dane osobowe w celach i na zasadach określonych w Polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania. Więcej informacji o ochronie danych osobowych w Polityce prywatności.

*Wyliczenia oparte są o różnicę całkowitej kwoty do zapłaty przez konsumenta pomiędzy najdroższa a najtańszą oferta dostępną za pośrednictwem Expander przy użyciu następujących założeń: kwota kredytu – mieszkanie o wartości 400 000 zł, 20% wkładu własnego, kredyt na 25 lat. Obliczenia według stanu na dzień 23.03.2022 r.

**Wyliczenia na podstawie danych ZFPF i raportu AMRON-SARFiN za okres II Q 2022 r

Expander Advisors Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-189) przy ul. Inflanckiej 4B, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000287188, o kapitale zakładowym: 43.992.400,00 zł, NIP: 521-345-12-55, REGON: 141062210 („Expander”).

Expander jest powiązanym pośrednikiem kredytu hipotecznego i nie świadczy usługi doradczej w rozumieniu ustawy z dnia 23 marca 2017 r. o kredycie hipotecznym oraz o nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami. Wynagrodzenie Expander pokrywane jest bezpośrednio przez kredytodawcę.

Expander Advisors Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, współpracuje za wynagrodzeniem w zakresie oferowania kredytu hipotecznego z następującymi kredytodawcami: Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie, Bank Ochrony Środowiska S.A. z siedzibą w Warszawie, Bank Polska Kasa Opieki S.A. z siedzibą w Warszawie, Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. z siedzibą w Warszawie, Bank Pocztowy S.A. z siedzibą w Bydgoszczy (współpraca zawieszona), Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. z siedzibą w Warszawie, Bank BNP Paribas S.A. z siedzibą w Warszawie, Santander Bank Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, ING Bank Śląski S.A. z siedzibą w Katowicach, mBank S.A. z siedzibą w Warszawie, Bank Millennium S.A. z siedzibą w Warszawie, Bank Handlowy S.A. z siedzibą w Warszawie oraz jest umocowany do wykonywania usług pośrednictwa finansowego (kredytowego) w zakresie wynikającym z zawartych ze wskazanymi kredytodawcami umów agencyjnych. Szczegóły oferty, jak również aktualna lista kredytodawców współpracujących z Expander, dostępne są u Ekspertów i w Oddziałach Expander. Oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego. Stan na 01.08.2021 r.