Expander z tytułem „Najlepsza obsługa hipoteczna w 2021”

W ramach plebiscytu „Instytucja Roku 2021” zwyciężyliśmy w kategorii „Najlepsza obsługa hipoteczna”. Nasze oddziały, a także placówki banków i naszej konkurencji odwiedziło dziesięciu specjalistów podających się za zwykłych klientów. Każde takie spotkanie było oceniane. Jakość obsługi świadczona przez Ekspertów Finansowych naszej firmy została uznana za najwyższą na polskim rynku.

Pandemia znacznie utrudniła proces udzielania kredytu hipotecznego w tradycyjny sposób, który wymagał kilku bezpośrednich spotkań w oddziale. Dlatego, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo naszym klientom, musieliśmy szybko wprowadzić liczne zmiany w tym procesie. W ciągu niespełna miesiąca przystosowaliśmy się do spotkań online, które z powodu pandemii stały się bardzo popularne. Okazały się one skutecznym i bezpiecznym rozwiązaniem, które jednocześnie pozwoliło zachować najwyższą jakość obsługi.

Klient na pierwszym miejscu

Wstępne rozmowy z ekspertem, klient może przeprowadzić przez telefon lub wideo-rozmowę. Fizyczne spotkanie jest konieczne jedynie w celu podpisania wniosku i jeśli kredyt zostanie przyznany, to klient musi osobiście pojawić się w banku, aby podpisać umowę kredytową.

Jeśli klient preferuje stacjonarną formę spotkań, może skorzystać z tradycyjnego procesu i od początku spotykać się z naszym Ekspertem Finansowym w oddziale, gdzie zachowany jest odpowiedni reżim sanitarny. Pracownicy noszą maseczki, stanowiska są dezynfekowane po każdym spotkaniu, a klienta i eksperta odgradza podczas spotkania przeźroczysta ścianka.

Najwyższa jakość obsługi to nie tylko dobrze zbudowany proces czy bezpieczne formy kontaktu, ale przede wszystkim wysokie kompetencje naszych Ekspertów Finansowych. Nabycie odpowiedniej wiedzy i doświadczenia trwa latami. Dlatego tak ważna jest stabilność zespołu i kadry zarządzającej. Poza tym Expander jest firmą, która stworzyła branżę pośrednictwa finansowego. Jesteśmy najdłużej na rynku. Mamy więc ogromne doświadczenie. – mówi Adrian Jarosz, prezes Expander Advisors.

Kolejnym kluczowym elementem jest posiadanie dobrych produktów. W naszej ofercie jest ich bardzo wiele. Oprócz kredytów hipotecznych pomagamy klientom także w zakresie kredytów dla firm, pożyczek gotówkowych, czy różnego rodzaju ubezpieczeń. Biorąc pod uwagę jak szeroka jest oferta i jak częste są zmiany w produktach, konieczne było opracowanie odpowiednich procedur i narzędzi, które ułatwiają naszym Ekspertom Finansowym porównywanie wszystkich detali. Każdy klient ma bowiem inne potrzeby, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Bycie liderem nie wzięło się znikąd, w końcu – kredyty to nasza bajka. Mamy świetnych ludzi, którzy znają się na swoim fachu. Cieszy nas tytuł „Instytucji Roku 2021” w kategorii „Najlepsza obsługa hipoteczna”. Największym wyróżnieniem jest dla nas jednak to, że nasi klienci polecają nas znajomym i rodzinie. Dzięki temu już co piąty (w ujęciu wartościowym) kredyt hipoteczny w Polsce jest udzielany za naszym pośrednictwem. – dodaje prezes Expandera.

Ranking „Instytucja Roku 2021” powstał na podstawie badania ekspertów portalu mojebankowanie.pl. Szczegółowe informacje dotyczące rankingu są dostępne na stronie www.instytucjaroku.pl