Kapitał na przyszłość dziecka

Już dzisiaj możesz pomyśleć o przyszłości swojego dziecka i rozpocząć oszczędzanie na wyzwania, jakie czekają go w życiu. Do wyboru masz cały wachlarz możliwości i tylko od Ciebie zależy, na który wariant się zdecydujesz. By ułatwić Ci zadanie, przygotowaliśmy specjalny kalkulator planowania przyszłości finansowej dziecka.Dzięki kilku prostym krokom naszego kalkulatora, dowiesz się w jaki sposób skutecznie  zbudować kapitał, który ułatwi start Twojego dziecka w dorosłe życie. Podjęcie ostatecznej decyzji ułatwi Ci również nasz dedykowany ekspert. Zapraszamy!

Jeśli jesteś rodzicem, na pewno zastanawiasz się jak zadbać o finansową przyszłość dziecka. Policz ile warto odkładać, aby zapewnić mu lepszy start w dorosłe życie.

Kontakt

Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb:

Pola oznaczone * są wymagane

Administratorem danych osobowych jest Expander Advisors Sp. z o.o., który przetwarza dane osobowe w celach i na zasadach określonych w Polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania. Więcej informacji o ochronie danych osobowych w Polityce prywatności.