Dla Pośrednika

ExPro to projekt zrzeszający Pośredników w obrocie nieruchomościami umożliwiając dostęp do oferty z rynku pierwotnego.

Co możesz zyskać?

  • Bezpłatne szkolenie sprzedażowe i produktowe,
  • wsparcie na każdym etapie współpracy,
  • promocje i oferty specjalne.

Zaloguj się do ExPro

Zostań naszym partnerem!

Dostarczamy produkty w postaci mieszkań i lokali usługowych od deweloperów, wspierając na każdym etapie sprzedaży zarówno tych doświadczonych ekspertów jak i rozpoczynających działania w sprzedaży mieszkań z pierwszej ręki.

Dzięki naszemu rozwiązaniu uzyskasz dostęp do największej bazy mieszkań w Polsce.

Przejrzysty system wynagrodzeń prowizyjnych daje komfort pracy z klientem, który nie ponosi żadnych kosztów związanych z usługą pośrednictwa. Już na etapie wyboru mieszkań dla klienta wiesz jakie wynagrodzenie otrzymasz po sfinalizowaniu transakcji. Współpracujemy z ponad 100 deweloperami na terenie całego kraju. Dołącz do nas już dziś!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Mapa z ekspertami

Wbrew obiegowej opinii rynek nieruchomości nie zwalnia. Deweloperzy realizują kolejne inwestycje, a klienci poszukują nieruchomości – dla siebie i na cele inwestycyjne. Jesteś pośrednikiem nieruchomości? Pomożemy Ci sprzedawać nieruchomości szybciej i… skuteczniej. W jaki sposób?

Rynek nieruchomości w naszym kraju kwitnie. Deweloperzy nie przestają budować, a klienci kupować. W 2019 r. najwięksi deweloperzy sprzedali więcej mieszkań niż oczekiwali, a szczyt boomu miał miejsce w III kwartale roku. W 2020 r. ceny nieruchomości z rynku pierwotnego pozostały na porównywalnym poziomie. Zgodnie z przewidywaniami ekspertów, w ciągu najbliższych miesięcy taki stan rzeczy się utrzyma.

Dla siebie i na inwestycje

Zwłaszcza w obliczu aktualnej sytuacji gospodarczej zakup nieruchomości stał się jeszcze bardziej atrakcyjnym sposobem na lokowanie oszczędności i nadwyżek finansowych. Chcąc mądrze zainwestować pieniądze, wielu Polaków właśnie teraz kupuje mieszkania dla siebie i swoich najbliższych albo z myślą o wynajmie. Deweloperzy zacierają ręce. Podobnie jak pośrednicy nieruchomości szukający dla swoich klientów prawdziwych perełek, które najlepiej spełnią ich oczekiwania.

Jesteś agentem nieruchomości? Sprawdź, jak Expander pomoże Ci zwiększyć efektywność Twoich działań.

Z myślą o pośrednikach w obrocie nieruchomościami Expander przygotował wyjątkowy projekt – ExPro. To platforma zrzeszająca pośredników w obrocie nieruchomościami. Dzięki niej zyskasz dostęp do szerokiej bazy ofert mieszkań i lokali usługowych z rynku pierwotnego zlokalizowanych w największych miastach Polski: Gdańsku, Szczecinie, Gorzowie Wielkopolskim, Zielonej Górze, Poznaniu, Wrocławiu, Toruniu, Łodzi, Opolu, Katowicach, Kielcach, Krakowie, Rzeszowie, Lublinie, Warszawie, Olsztynie i Białymstoku.

ExPro to nie tylko możliwość poszerzenia swojego portfela o nowe nieruchomości deweloperskie, ale także:

  • dostęp do bezpłatnych szkoleń nieruchomości oraz szkoleń dla pośredników nieruchomości – sprzedażowych i produktowych;
  • dostęp do bazy nieruchomości, także regionalnej bazy nieruchomości;
  • dostęp do ponad 300 inwestycji deweloperskich;
  • wsparcie na każdym etapie współpracy;
  • przejrzysty system wynagrodzeń prowizyjnych;
  • najwyższe stawki na rynku;
  • promocje i oferty specjalne.

Obrót nieruchomościami komercyjnymi – z pomocą eksperta

Nawiązując współpracę z Expanderem, zyskasz kompetentnego, doświadczonego partnera – jedną z najbardziej znanych i rozpoznawalnych na rynku usług finansowych firm. Będziesz mógł także kompleksowo zadbać o swoich klientów, oferując im nie tylko atrakcyjne, dostosowane do potrzeb oferty nieruchomości z rynku pierwotnego, ale także szerokie możliwości finansowania. Dzięki harmonijnemu połączeniu obu usług i wsparciu Expandera na każdym etapie współpracy cała transakcja przebiegnie szybciej i bez kompilacji. A to przełoży się na zwiększenie satysfakcji kupujących i… kolejne rekomendacje.

Jako broker nieruchomości i partner Expandera dostaniesz kompleksowe wsparcie na każdym etapie sprzedaży. Zarówno, jeśli jesteś doświadczonym ekspertem, jak i osobą, która dopiero rozpoczyna działania w sprzedaży mieszkań z pierwszej ręki. Zyskasz także dostęp do największej bazy mieszkań w Polsce. A to przełoży się na większe szanse na dodatkowe dochody.

Ważnym walorem jest też przejrzysty system wynagrodzeń prowizyjnych, dający ogromny komfort pracy z klientem. Jako pośrednik już w momencie wyboru nieruchomości dla klienta wiesz jakie wynagrodzenie (prowizja pośrednika nieruchomości) otrzymasz po sfinalizowaniu transakcji. Kupujący nie ponosi natomiast żadnych kosztów związanych z usługą pośrednictwa, co dla wielu będzie ogromną wartością.

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami a współpraca z Expanderem

Jeśli jesteś pośrednikiem nieruchomości i chcesz zaoferować swoim klientom jeszcze bardziej kompleksową obsługę, wypełnij krótki formularz kontaktowy na stronie internetowej Expandera. Poczekaj na kontakt ze strony doradcy i umów się na spotkanie w dogodnym do Ciebie terminie. Podczas spotkania wspólnie określicie cele, zamierzenia i kolejne kroki, aby współpraca okazała się owocna dla obu stron.

Pośrednicy nieruchomości! Dlaczego warto skorzystać z pomocy Expandera?

Jeśli chcesz osiągać wielkie rzeczy… pracuj z najlepszymi. Expander jest obecnie liderem rynku pośrednictwa finansowego, wypłacając najwięcej kredytów w Polsce! Z powodzeniem można uznać, że zasługuje na miano eksperta. Nawiązując współpracę ze znaną i rozpoznawalną przez Polaków marką, zbudujesz własny wizerunek profesjonalisty. Zyskasz dostęp do największej e bazy nieruchomości z rynku pierwotnego i do atrakcyjnych możliwości ich finansowania.

Expander współpracuje z największymi polskimi bankami. Są to m.in.: Alior Bank, BNP Paribas, Idea Bank, Neo Bank, BNP Paribas, ING Bank Śląski, Nest Bank, Plus Bank, PKO Bank Polski, mBank, Bank Pocztowy, PEKAO, Millenium Bank. Nie jest jednak powiązany kapitałowo z żadnym z nich. Dzięki temu może zaproponować Twoim klientom najkorzystniejsze dla nich produkty kredytowe.