Compensa

Compensa jest jednym z czołowych ubezpieczycieli w Polsce z ponad 25 letnim doświadczeniem. Naszym głównym akcjonariuszem jest Vienna Insurance Group – wiodący w Europie Środkowo-Wschodniej koncern ubezpieczeniowy. Obok doskonałej znajomości krajowego rynku przemawia za nami międzynarodowe doświadczenie i siła kapitału.
W swojej ofercie posiadamy pełen zakres ubezpieczeń majątkowych i życiowych.
Klientom indywidulanym proponujemy ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne, podróżne, NNW, rolne, zdrowotne, a także indywidualne ubezpieczenia na życie
– ochronne, z funduszem kapitałowym i rentowe.
Dla małych i średnich przedsiębiorstw stworzyliśmy wybór pakietów zapewniających ochronę działalności, mienia firmy oraz usługi assistance.
Klienci korporacyjni mogą liczyć na ubezpieczenia na bazie wszystkich ryzyk, w tym utraty zysku, a także specjalistyczne rozwiązania branżowe. Klientom biznesowym proponujemy również grupowe ubezpieczenia na życie – przeznaczone dla pracowników i ich rodzin.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej:

Pola oznaczone * są wymagane

Administratorem danych osobowych jest Expander Advisors Sp. z o.o., który przetwarza dane osobowe w celach i na zasadach określonych w Polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania. Więcej informacji o ochronie danych osobowych w Polityce prywatności.