Wykończenie pod klucz

Każdy klient kupujący mieszkanie z naszą pomocą ma możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty wyposażenia mieszkania z najwyższą dbałością o szczegóły i terminowością.
Jesteś zainteresowany skorzystaniem z opcji wykończenia nieruchomości w standardzie „pod klucz”?

Skontaktuj się z nami:

Marta Włoch
+48 695 599 673
marta.wloch@expander.pl

Profesjonalizm i doświadczenie

  • 10 lat doświadczenia
  • 15 architektów
  • 50 ekip budowlanych

Gwarantujemy wykończenie mieszkania w najwyższym standardzie w przystępnej cenie. Każdy klient to indywidualne podejście do potrzeb i upodobań, które przekłada się na oczekiwane efekty. Jesteś zainteresowany skorzystaniem z opcji wykończenia nieruchomości w standardzie „pod klucz”? Wypełnij formularz!

Wykończenie już od 690 zł brutto/m2
Wypełnij formularz, by poznać szczegóły.

Zastanawiasz się nad zakupem nieruchomości na rynku pierwotnym? Pamiętaj, że aby zacząć na niej zarabiać, będziesz musiał ją wykończyć. Sprawdźmy, w jaki sposób Expander pomoże Ci to zrobić.

Sprzedając nieruchomości, deweloperzy oddają je w ręce klientów w stanie surowym zamkniętym lub w stanie deweloperskim. W mieszkaniu wykończonym w stanie surowym zamkniętym znajdują się ścianki działowe, elementy stolarki okienno-drzwiowej i pokrycie dachu. Jeśli do nieruchomości przynależy garaż – także brama garażowa. Nie obejmuje on jednak żadnych prac wykończeniowych.

Nieruchomość w stanie deweloperskim to nieruchomość wzbogacona o wstępne wykończenie pomieszczeń: ułożenie posadzek, tynkowanie sufitów i ścian, podłączenie i rozprowadzenie instalacji (wodno-kanalizacyjnej oraz elektrycznej), a czasem także montaż parapetów i tzw. biały montaż, czyli montaż urządzeń sanitarnych takich jak wanna, umywalka, toaleta, prysznic, armatura.

Kupienie mieszkania w stanie surowym zamkniętym lub w stanie deweloperskim pozwoli Ci na dowolną aranżację mieszkania. Umożliwi także w pełni dostosować rodzaj materiałów i sposób wykończenia do własnych upodobań i wizji. Ogół prac, które pozwolą przekształcić surowe, zimne wnętrze w gotowe do zamieszkania przytulne gniazdko to wykończenie nieruchomości pod klucz.

Ważne: określenie stan deweloperski nie jest uniwersalną definicją określającą zakres prac przeprowadzonych przez dewelopera. W zależności od konkretnej firmy ich skala może wyglądać odmiennie. Zanim podejmiesz decyzję o wyborze konkretnego dewelopera, koniecznie zweryfikuj tę kwestię.

Dom pod klucz, czyli?

Czym jest stan pod klucz? Zarówno stan surowy zamknięty, jak i stan deweloperski nie stwarzają możliwości zamieszkania. Aby to stało się możliwe, konieczne jest wykończenie mieszkania pod klucz. Mówiąc w sporym uproszczeniu, nieruchomość wykończona pod klucz to nieruchomość gotowa do zamieszkania lub zagospodarowania jej w komercyjny sposób, bez konieczności przeprowadzania dodatkowych prac wykończeniowych. Z pomalowanymi ścianami, położonymi podłogami, w pełni wykończoną łazienką, a nawet szafami wnękowymi i meblami kuchennymi. Jedyną rzeczą, którą musisz zrobić, aby zamieszkać, jest wyposażenie wnętrz w niezbędne meble i dodatki do mieszkania.

Koszy wykończenia mieszkania pod klucz

Ile kosztuje wykończenie domu pod klucz? Na to pytanie trudno odpowiedzieć jednoznacznie. Koszt wykończenia domu zależy bowiem od rodzaju wykorzystanych materiałów, wielkości wnętrz (aranżacja małego mieszkania będzie zazwyczaj tańsza niż aranżacja domu), standardu wykończenia, stawek projektantów i firmy wykończeniowej.

Jako niepisany standard można przyjąć jednak, że za każdy metr kwadratowy wykończenia nieruchomości należy zapłacić co najmniej 700-1000 zł. Całkowity koszt wykończenia mieszkania o powierzchni 50 m2 odebranego w stanie deweloperskim wyniesie więc około 35 000-50 000 zł.

Ważne: aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek i dodatkowych kosztów, warto dokładnie przemyśleć wybór ekipy remontowej. Pamiętaj, że najtaniej nie zawsze oznacza najlepiej, a oszczędności wynikające z wyboru taniego podwykonawcy często okazują się jedynie pozorne.

Wykończenie mieszkania pod klucz – z pomocą Expandera

Chcesz wykończyć mieszkanie pod klucz? Zależy Ci na tym, aby połączyć najwyższą jakość usług z przyjemną dla portfela ceną? Skorzystaj z usług Expandera. Każda osoba kupująca mieszkanie z jego pomocą ma możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty wykończenia pod klucz z najwyższą dbałością o szczegóły i terminowością. Już od 690 zł brutto za m2!

Expander współpracuje z zespołem 15 doświadczonych architektów i 50 firmami wykończeniowymi. Dzięki temu może zagwarantować nie tylko indywidualne podejście i zgodność wykończenia z wymarzoną wizją, ale także terminowość.

Usługi wykończeniowe z pomocą Expandera – od czego zacząć?

Aby skorzystać z usług Expandera:

  • wypełnij krótki formularz kontaktowy na stronie Expandera. Wystarczy, że umieścisz w nim swoje imię, nazwisko, adres e-mail i numer telefonu;
  • poczekaj na kontakt ze strony eksperta, który poinformuje o szczegółach projektu oraz kolejnych krokach niezbędnych do jego finalizacji.

Wykończenia lokali pod klucz – dlaczego właśnie Expander?

Expander jest jedną z najbardziej znanych i rozpoznawalnych marek na rynku pośrednictwa finansowego. To właśnie za jego pośrednictwem Polacy dostają obecnie najwięcej kredytów hipotecznych! Jednym z najszybciej rozwijających się obszarów działalności Expandera są także nieruchomości. Harmonijnie łącząc obie płaszczyzny, firma oferuje klientom szeroki wachlarz kompleksowych usług, które pozwalają szybko, wygodnie i zupełnie bezstresowo kupić nieruchomość, sfinansować ją kredytem hipotecznym i profesjonalnie wykończyć wnętrza pod klucz.

To jednak nie wszystko. Klienci Expandera mogą liczyć na szereg dodatkowych korzyści. Są to m.in. zniżki na: ubezpieczenie, wycenę nieruchomości czy zakupy w markecie budowlanym. Więcej na ten temat znajdziesz w „Szóstce Expandera”.