Kredyt hipoteczny

Wybór właściwego kredytu hipotecznego to nie lada sztuka. Z pozoru podobne oferty mogą różnić się nawet o kilkadziesiąt tysięcy złotych.  

Różnicę w ofertach możesz zobaczyć
w naszej PORÓWNYWARCE KREDYTÓW

Niska miesięczna rata wcale nie oznacza, że kredyt jest tani. Niskie oprocentowanie może kusić, ale jeśli prowizja banku jest wysoka, w efekcie spłacisz więcej niż Ci się wydawało. Bieżące korzyści nie powinny przesłonić końcowego wyniku. Z tego powodu warto zaufać doświadczonym ekspertom – wiemy, co kryje się pod  różnymi parametrami i jak unikać pomyłek. W czasie, gdy my będziemy analizować najlepsze oferty kredytów hipotecznych pod kątem Twoich potrzeb, Ty możesz zająć się projektowaniem wymarzonych wnętrz i szukaniem mebli, sprzętu AGD oraz planowaniem przeprowadzki.

Do jakich celów służy kredyt hipoteczny:

 • zakup mieszkania z rynku pierwotnego lub wtórnego,
 • zakup lub budowa domu,
 • remont lub adaptacja nieruchomości,
 • wykup mieszkania komunalnego lub zakładowego,
 • przekształcenie lokatorskiego lub własnościowego spółdzielczego prawa do lokalu w prawo własności,
 • wykończenie, remont lub modernizację wybudowanego mieszkania lub domu,
 • zakup działki.

ZAPYTAJ O KREDYT

Pożyczka hipoteczna

Pożyczka hipoteczna to świetny produkt dla osób, które posiadają nieruchomość.

Jeśli i Ty do nich należysz, a potrzebujesz większej kwoty, ta pożyczka będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.Ten rodzaj kredytu pozwala na uzyskanie dużych sum, nawet do 80% wartości danego mieszkania lub domu. Ogromnym plusem pożyczki hipotecznej jest niskie oprocentowanie, dużo korzystniejsze niż w przypadku kredytu gotówkowego. Dzięki pomocy ekspertów z Expandera bez problemu załatwisz wszystkie formalności. Pomożemy Ci, w wyborze oferty oraz skompletowaniu wymaganych dokumentów oraz zapoznamy ze szczegółami umowy kredytowej.

POŻYCZKA HIPOTECZNA – CO Z NIĄ ZYSKASZ?

 • pożyczkę pod zastaw nieruchomości,
 • najkorzystniejsze na rynku oprocentowanie,
 • pożyczkę w wysokości aż do 80% wartości nieruchomości,
 • czas spłaty sięgający aż 30 lat,
 • idealny sposób na sfinansowanie inwestycji, wymagających dużych kwot.
 • Kredyt konsolidacyjny

  Jeśli Twoje obciążenia sprawiają, że trudno Ci spiąć miesięczny budżet – kredyt konsolidacyjny to fantastyczne rozwiązanie.

  Połączenie zobowiązań w jeden kredyt daje możliwość obniżenia miesięcznych rat. Nie spłacaj osobno kredytu gotówkowego, debetu na karcie kredytowej, limitów na koncie albo kredytu hipotecznego – wybierając kredyt konsolidacyjny uporządkujesz swoje finanse i zamiast pamiętać o kilku ratach, zostanie Ci tylko jedna. Kredyt konsolidacyjny możesz zaciągnąć na pożyczki w różnych instytucjach. Nie przepłacaj – spłać swoje zobowiązania w najbardziej korzystny dla siebie sposób. Kredyt konsolidacyjny to także najlepszy sposób ochrony przed spiralą długów, w którą łatwiej wpaść posiadając wiele różnych zobowiązań finansowych. Wystarczy utrata pracy, mniejsze dochody albo przeszacowanie swoich możliwości finansowych. Jeśli obawiasz się, że zaciągnięte pożyczki i kredyty mogą Cię przerosnąć – kredyt konsolidacyjny jest dla Ciebie. Nasz ekspert jest w stanie zaproponować Ci najlepsze warunki, składając Twój wniosek nawet do kilku banków. Wybierzesz ofertę spełniającą Twoje oczekiwania i możliwości.

  KREDYT KONSOLIDACYJNY – CO MOŻESZ ZYSKAĆ?

 • jedna, niższa rata miesięcznie zamiast wielu zobowiązań,
 • niższe koszty obsługi zobowiązań,
 • możliwość wydłużenia czasu spłaty zadłużenia,
 • rata dopasowana do Twoich możliwości,
 • jednoczesna spłata zobowiązań w wielu różnych bankach i instytucjach,
 • możliwość zabezpieczenia kredytu nieruchomością i uzyskania jeszcze lepszych warunków.
 • Kredyt refinansowy

  Kredyt hipoteczny często stanowi znaczną część comiesięcznych wydatków. Warto sprawdzić czy w Twoim wypadku kredyt refinansowy może obniżyć wysokość tego zobowiązania.

  Służy on spłacie już zaciągniętego kredytu na budowę domu lub zakup mieszkania, ale można go zaciągnąć także na spłacenie pożyczki wziętej na poczet remontu i modernizacji. Kredyty hipoteczne to zobowiązania zawierane na wiele lat. Często po pewnym czasie okazuje się, że niegdyś doskonale dobrany kredyt można zmienić na taki, który bardziej odpowiada Twojej obecnej sytuacji finansowej, Dlatego warto skontaktować się z naszym ekspertem, który sprawdzi oferty kilkunastu banków i pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie.

  KREDYT REFINANSOWY – CO MOŻESZ ZYSKAĆ?

 • porównanie oferty wielu banków w jednym miejscu, u jednego eksperta
 • lepsze warunki kredytowe niż w obecnym banku
 • niższe miesięczne obciążenie,
 • wydłużenie okresu spłaty i dzięki temu niższą ratę,
 • możliwość uzyskania aż 90% kwoty zabezpieczenia,
 • Dlaczego Expander?

  Wieloletnie doświadczenie – działamy na rynku od kilkunastu lat, a na naszą korzyść przemawiają tysiące zadowolonych Klientów

  Najlepsi eksperci – nasi specjaliści są dla Ciebie wsparciem na każdym etapie kredytowym, stale podnoszą swoje kwalifikacje i monitorują oferty banków

  Duży może więcej – posiadamy wieloletnie relacje z bankami, dzięki czemu potrafimy uzyskać lepsze warunki niż Klient indywidualny

  Uczciwość i przejrzystość – nie należymy do żadnej instytucji bankowej, zawsze prezentujemy plusy i minusy każdej oferty kredytowej.

  Bezpieczeństwo – dbamy o Twoje bezpieczeństwo finansowe i prawne, nie oferujemy propozycji od niesprawdzonych instytucji.

  FAQ

  Jaka jest różnica pomiędzy kredytem hipotecznym, refinansowanym oraz pożyczką hipoteczną?

  Te trzy rodzaje kredytów to różne produkty bankowe. Kredyt hipoteczny przeznaczony

  Te trzy rodzaje kredytów to różne produkty bankowe. Kredyt hipoteczny przeznaczony jest na zakup, budowę lub remont nieruchomości. Kredyt refinansowany natomiast służy spłaceniu kredytu hipotecznego, zaciągniętego w innym banku. Kredyty refinansowane pozwalają często obniżyć koszty pierwotnego długu i zmniejszyć odsetki, dlatego jeśli przerastają nas koszty kredytu mieszkaniowego - jego refinansowanie może być dobrym rozwiązaniem. Pożyczka hipoteczna to natomiast pożyczka na dowolny cel pod zastaw nieruchomości. Pożyczkę tę można przeznaczyć na wszelkie wydatki, choć banki często zastrzegają, że nie można z nich finansować działalności gospodarczej.

  rozwiń

  Na jaki cel należy przeznaczyć kredyt hipoteczny?

  Kredyt hipoteczny jest kredytem celowym, co oznacza, że nie można go przeznaczyć na

  dowolne wydatki. Jego podstawowe założenie to zakup lub budowa nieruchomości, kupno działki oraz remont domu lub mieszkania. Niektóre banki pozwalają przeznaczyć część kredytu, zwykle około 20%, na dowolne cele.

  rozwiń

  Czy kredyt hipoteczny można spłacić szybciej?

  Tak, można. Jednak wcześniejsza spłata kredytu hipotecznego lub mieszkaniowego może

  wiązać się z dodatkową opłatą, która określa tabela prowizji i opłat albo umowa kredytowa. Jeśli planujemy wcześniejszą spłatę już na etapie wybierania kredytu, warto wybrać bank, który taką opcję oferuje za darmo.

  rozwiń

  Partnerzy